POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 79

10.024.399 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Trzech rugbistów w "dwudziestce" Dziennika Bałtyckiego05.01.2017


Gala 64 Plebiscytu Sportowego „Dziennika Bałtyckiego” odbyła się 04 stycznia 2017 w studiu TVP3 Gdańsk. Najpopularniejszym sportowcem Pomorza w 2016 roku został gdański deskarz Piotr Myszka z klubu AZS AWFiS. Kapituła doceniła rugbistów, w finałowej „dwudziestce” znalazło się trzech zawodników, po jednym z Ogniwa Sopot, Lechii Gdańsk i Arki Gdynia.
 
Wyniki 64. Plebiscytu Sportowego „Dziennika Bałtyckiego”: 
01. Piotr Myszka (żeglarz, AZS AWFiS Gdańsk)
02. Sławomir Peszko (piłkarz, Lechia Gdańsk) 
03. Monika Kobylińska (szczypiornistka, Vistal Gdynia)
04. Mateusz Mika (siatkarz, Lotos Trefl Gdańsk)
05. Marcin Wilczuk (rugbista, Ogniwo Sopot)
06. Małgorzata Białecka (żeglarka, SKŻ Ergo Hestia Sopot)
07. Mateusz Biskup (wioślarz, AZS AWFiS Gdańsk)
08. Angelika Cichocka (biegaczka, SKLA Sopot)
09. Kewin Bracik (rugbista, RC Lechia Gdańsk)
10. Mateusz Szwoch (piłkarz, Arka Gdynia)
11. Miłosz Jankowski (wioślarz, AZS AWFiS Gdańsk)
12. Kinga Siwa (bokserka, Sako Gdańsk)
13. Magdalena Damaske (siatkarka, Atom Trefl Sopot)
14. Szymon Sajnok (kolarz, Cartusia)
15. Irmina Mrozek-Gliszczyńska (żeglarka, Chojnicki Klub Żeglarski)
16. Michał Janda (szermierka, AZS AWFiS Gdańsk)
17. Adrian Nogowski (szczypiornista, MMTS Kwidzyn)
18. Jarosław Mokros (koszykarz, Energa Czarni Słupsk)
19. Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek (żeglarze, AZS AWFiS Gdańsk) 
20. Paweł Dąbrowski (rugbista, RC Arka Gdynia)
 
Mroczyńska: Gramy w rugby z pasji... Kolejny rok, kolejny do przodu krok!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 79

10.024.399 liczba odwiedzin od
01.01.2014