POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.576.717 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Trener Pretorius ogłosił skład na Polskę26.10.2017

 
Kapitan Vojtěch Havel poprowadzi młody zespół w którym oprócz nadziei czeskiego rugby pojawią się James Factor i Anthony Kent dwaj naturalizowani Brytyjczycy.
Dziadkowie James i Anthonego urodzili się w Czechosłowacji, James zagrał już w teście przeciwko Supa Barbarians, natomiast dla Anthonego mecz z Polską będzie debiutem w czeskich barwach. Z młodego pokolenia należy wymienić dwóch zawodników, dziewiętnastoletniego Daniela Stárka, który zagra na skrzydle i osiemnastoletniego Martina Cimpricha, jednej z największych nadziei czeskiego rugby, zagra on na drugim skrzydle. Dla Phila Pretoriusa, południowoafrykańskiego trenera reprezentacji Czech będzie to debiut w europejskich rozgrywkach.
 
15) Petr Čížek, RC Praga Praha
14) Martin Cimprich, RC Říčany
13) Aleš Stejskal, RA Olymp Praha
12) Karel Berounský, RC Tatra Smíchov
11) Daniel Stárka, RC Tatra Smíchov
10) Jan Kučera, RC Mountfield Říčany
09) Marek Šimák, RC Tatra Smíchov
08) Marek Loutocký, RC Lannemezan (Francja)
07) James Faktor, H.A.C. RFU (Anglia)
06) Vojtěch Havel (kapitan), RC Tatra Smíchov
05) Jiří Frank, LC Méditérranée XV (Francja)
04) Daniel Hošek, RC Praga Praha
03) Pavel Šťastný, RC Praga Praha
02) Matouš Hodek, RC Tatra Smíchov
01) Emilio Caldaroni, RC Sparta Praha
16) Anthony Kent, Belenenses RC (Portugalia)
17) Vojtěch Mára, RC Tatra Smíchov
18) Martin Havlíček, RA Olymp Praha
19) Robert Trefný, RA Olymp Praha
20) Michal Križánek, RC Sparta Sparta
21) Zbyněk Schütz, RC Dragon Brno
22) Mohamed Ali Samet, RC Praga Praha
23) Pavel Pytela, RC Sparta Praha
 
PCh, www.rugbyunion.cz
 
Weekend z rugby 28-29.10.2017 PPR7: Zaproszenie do Nowego Sącza

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.576.717 liczba odwiedzin od
01.01.2014