POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Terminarze eliminacji OOM i MPJ03.04.2014

Poza rozgrywkami w grupie centralno-wschodniej, której kalendarz został przedstawiony już w lutym mecze eliminacyjne rozgrywane są oczywiście także na Pomorzu i w Wielkopolsce. Poniżej kalendarze tych rozgrywek.
 
Terminarz Pomorskiego Okręgowego Związku Rugby:
Kadet – eliminacje do O.O.M :
1.MKS Ogniwo Sopot – RC Lechia Gdańsk (01.04.2014r.)
2.RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk (22.04.2014r.)
3.RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot (06.05.2014r.)
4.RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia (13.05.2014r.)
5.MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia (20.05.2014r.)
6.RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot (27.05.2014r.)
Junior – eliminacje do MPJ:
1.MKS Ogniwo Sopot – RC Lechia Gdańsk (04.04.2014r.)
2.RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk (25.04.2014r.)
3.RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot (02.05.2014r.)
4.RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot (09.05.2014r.)
5.RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia (16.05.2014r.)
6.MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia (30.05.2014r.)
 
Terminarz Wielkopolskiego Okręgowego Związku Rugby:
Kadet – eliminacje do OOM:
20.03.2014: KS Budowlani – Posnania Poznań
23.03.2014: Juvenia Kraków – KS Budowlani Łódź
05.04.2014: Sparta Jarocin – KS Budowlani Łódź
27.04.2014: Posnania Poznań – KS Budowlani Łódź
09.05.2014: Posnania Poznań – Juvenia Kraków
11.05.2014: Sparta Jarocin – Juvenia Kraków
17.05.2014: KS Budowlani Łódź – Juvenia Kraków
Junior – eliminacje do MPJ:
27.03.2014: KS Budowlani Łódź – Posnania Poznań
23.04.2014: Posnania Poznań – KS Budowlani Łódź
27.04.2014: KS Budowlani Łódź – Juvenia Kraków
30.04.2014: BBRC Łódź – Posnania Poznań
04.05.2014: BBRC Łódź – Juvenia Kraków
10.05.2014: Posnania Poznań – Juvenia Kraków
18.05.2014: KS Budowlani Łódź – BBRC Łódź
29.05.2014: BBRC Łódź – KS Budowlani Łódź
31.05.2014: Juvenia Kraków – KS Budowlani Łódź
Gdańska konferencja w sprawach sportu Po wizycie polskiej delegacji w Anglii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11