POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.049.960 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Terminarze eliminacji OOM i MPJ03.04.2014

Poza rozgrywkami w grupie centralno-wschodniej, której kalendarz został przedstawiony już w lutym mecze eliminacyjne rozgrywane są oczywiście także na Pomorzu i w Wielkopolsce. Poniżej kalendarze tych rozgrywek.
 
Terminarz Pomorskiego Okręgowego Związku Rugby:
Kadet – eliminacje do O.O.M :
1.MKS Ogniwo Sopot – RC Lechia Gdańsk (01.04.2014r.)
2.RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk (22.04.2014r.)
3.RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot (06.05.2014r.)
4.RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia (13.05.2014r.)
5.MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia (20.05.2014r.)
6.RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot (27.05.2014r.)
Junior – eliminacje do MPJ:
1.MKS Ogniwo Sopot – RC Lechia Gdańsk (04.04.2014r.)
2.RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk (25.04.2014r.)
3.RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot (02.05.2014r.)
4.RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot (09.05.2014r.)
5.RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia (16.05.2014r.)
6.MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia (30.05.2014r.)
 
Terminarz Wielkopolskiego Okręgowego Związku Rugby:
Kadet – eliminacje do OOM:
20.03.2014: KS Budowlani – Posnania Poznań
23.03.2014: Juvenia Kraków – KS Budowlani Łódź
05.04.2014: Sparta Jarocin – KS Budowlani Łódź
27.04.2014: Posnania Poznań – KS Budowlani Łódź
09.05.2014: Posnania Poznań – Juvenia Kraków
11.05.2014: Sparta Jarocin – Juvenia Kraków
17.05.2014: KS Budowlani Łódź – Juvenia Kraków
Junior – eliminacje do MPJ:
27.03.2014: KS Budowlani Łódź – Posnania Poznań
23.04.2014: Posnania Poznań – KS Budowlani Łódź
27.04.2014: KS Budowlani Łódź – Juvenia Kraków
30.04.2014: BBRC Łódź – Posnania Poznań
04.05.2014: BBRC Łódź – Juvenia Kraków
10.05.2014: Posnania Poznań – Juvenia Kraków
18.05.2014: KS Budowlani Łódź – BBRC Łódź
29.05.2014: BBRC Łódź – KS Budowlani Łódź
31.05.2014: Juvenia Kraków – KS Budowlani Łódź
Gdańska konferencja w sprawach sportu Po wizycie polskiej delegacji w Anglii

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.049.960 liczba odwiedzin od
01.01.2014