POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.038.400 liczba odwiedzin od
01.01.2014

TDiM: Klasyfikacja Generalna26.06.2017

Przedstawiamy przygotowaną przez Krzysztofa Krzewickiego, Krajowrgo Oficera "Klasyfikacja Generalna sezonu 2016/2017" po turnieju finałowym. Sklasyfikowano kategorie mini żak, zak i młodzik, kategoria mikrus na razie rozgrywana jest w formule towarzyskiej.
Od lewej: nazwa klubu, punkty w kategorii mini żak, żak, młodzik i suma punktów.

01. Arka Gdynia                  300   133     49   482
02. KS Budowlani Łódź       127   100   154   381
03. Gorce Raba Niżna         204     36     63   303
04. Ogniwo Sopot                248       0       2   250
05. Orkan Sochaczew            66     34   109   209
06. Lechia Gdańsk               171     15     11   197
07. BBRC Łódź                     107     17     42   166
08. RC Częstochowa            142       5       0   147
09. Husaria Kalisz                   96     40       6   142
10. Budowlani Lublin               99       4     28   131
11. Tur Chojnice                   125       2       0   127
12. KS Rugby Ruda Śląska     97       6     14   117
13. Arka Rumia                       82     11       0     93
14. Pogoń Siedlce                  49       9     19     77
15. Sparta Jarocin                  63       0     10     73
16. Nowa Huta RK Kraków      58       7       0     65
17. UKS Lubień                      60       0       0     60
18. Czarni Pruszcz Gdański    37     10       0     47
19. AZS AWF Warszawa         42       0       0     42
20. RK Unisław                        39       2       0     41
21. Husar Bolesławiec             13       3     19     35
22. Biało Czarni Nowy Sącz     32       0       0     32
23. Posnania Poznań              14       4       0     18
24. UKS Strzała                         8     10       0     18
25. SP  Leszno                        18       0       0     18
26. Czarni Bytom                     13       2       0     15
27. Fabrykanci Pabianice        11       4       0     15
28. MKR Siedlce                      10       4       0     14
29. UKS Czeczewo                  13       0       0     13
30. SP Cielcza                         12       0       0     12
31. SP 5 Poznań                     10       0       0     10
32. SP Międzyborów                 9       0       0       9
33. SP Nieżychowice                 7       0       0       7
34. SP 4 Bolesławiec                6       0       0       6
35. Hegemon Bytom                 4       1       0       5
36. SP 1 Poznań                      5       0       0       5
37. SP Szczytnica                     5       0       0       5
38. Warriors Nowogrodziec      0       5       0       5
39. SP 17 Nowy Sącz               4       0       0       4
40. Juvenia Kraków                  3       0       0       3
41. SP 61 Poznań                    3       0       0       3
42. SP Nowa Wieś                   3       0       0       3
43. Jastrowie                           2       0       0       2
44. SP 38 Gdańsk                   2       0       0       2
45. SP 52 Gdańsk                   1       0       0       1
46. SP Kuchary                       1       0       0       1
47. SP Nowa Cerkiew              1       0       0       1

Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży KNK7 U18: Polski wygrały United World Games

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.038.400 liczba odwiedzin od
01.01.2014