POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Szkolenie licencyjne i antydopingowe26.02.2015

Niestety liczba zgłoszeń uczestnictwa w konferencji licencyjnej (termin rezerwowy) jest bardzo niewielka. Dotychczas chęć przedłużenia uprawnień trenerskich zgłosiło jedynie 8 osób: Samel Leszek, Odoliński Marek, Żurek Radosław, Oleszczuk Aleksander, Zając Krzysztof, Matusiak Rafał, Frątczak Sylwia, Sikora Karol.

W tej sytuacji zajęcia odbyłyby się tylko w niedzielę, 8 marca w godz. 10.00 - 19.00, a każdy z uczestników będzie miał prawo do uzyskania uprawnień dla jednej grupy wiekowej.

Gdyby znaleźli się jeszcze chętni do uczestnictwa w konferencji nieprzekraczalny termin zgłoszenia (do Kierownika Wyszkolenia - m.misiak@pzrugby.pl) to poniedziałek, 2 marca. 

Ponadto zgodnie z przedstawioną na posiedzeniu Rady Ekstraligi informacją kluby Ekstraligi zostały poproszone o wskazanie do 20 lutego terminu szkolenia antydopingowego (ok. 1,5 godzinnego) dla trenerów i zawodników. Szkolenie, którego koszty w ramach specjalnych uzgodnień poniesie Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie (prelegent, jego przejazdy i produkcja materiałów) może się odbyć pomiędzy 1 a 15 marca br. Dotychczas wskazały je: MKS Pogoń Siedlce (05/03, godz. 20.00), KS Posnania Poznań (14/03), Budowlani SA Łódź (04/03, godz. 18.00) i RC Arka Gdynia (09/03, godz. 18.00).
 
Choć szkolenie nie jest obowiązkowe, to jego brak będzie traktowany jako brak woli współpracy w tym zakresie, który stanowi przecież poważny problem w naszym sporcie.
Tu także ostateczny termin zgłoszenia daty ewentualnego szkolenia ze strony pozostałych klubów to 2 marca br.
Nabór do I klasy gimnazjum o profilu rugby w Łodzi U16: Powołania do Cetniewa