POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.388 liczba odwiedzin od
01.01.2014

System Sportu Młodzieżowego 2014/1516.11.2015


Klasyfikacja klubów z punktacji Systemu Sportu Młodzieżowego w sezonie 2014/2015 prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Zespół Sportu Młodzieżowego.

Lp. Nazwa klubu   MMM/OOMu17/MPJu19 = suma
01.-02. KS Budowlani Łódź   18/40/60 = 118
01.-02. RC Orkan Sochaczew   15/28/75 = 118
03. Lechia Gdańsk   18/45/50 = 113
04. Arka Gdynia   15/24/45 = 84
05. Budowlani Lublin   9/36/35 = 80
06. Pogoń Siedlce   12/18/25 = 65
07. Ogniwo Sopot   12/14/30 = 56
08. Sparta Jarocin   9/32/0 = 41
09. Skra Warszawa   0/0/40 = 40
10. Juvenia Kraków   18/12/8 = 38
11. BBRC Łódź   9/10/0 = 19
12. Gorce Raba Niżna   15/0/0 = 15
13. Koziołki Jerzykowo   12/0/0 = 12
14. Posnania Poznań   0/0/10 = 10
15. RK Unisław   9/0/0 = 9
16. RC Częstochowa   6/0/0 = 6

Klasyfikacja Dzieci i Młodzieży sezon 2014/15 (medaliści)
Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź
Lechia Gdańsk
Klasyfikacja wszystkich drużyn [kliknij]

Junior
Klasyfikacja po eliminacjach i finałach MPJ
01. RC Orkan Sochaczew
02. KS Budowlani Łódź
03. Lechia Gdańsk
04. Arka Gdynia
05. Skra Warszawa
06. Budowlani Lublin
07. Ogniwo Sopot
08. Pogoń Siedlce
09. Posnania Poznań
10. Juvenia Kraków
Lokata: 1 - 75 pkt. 2 - 60, 3 - 50, 4 - 45, 5 - 40, 6 - 35, 7 - 30, 8 - 25, 9 - 10, 10 - 8 (razem 378 punktów).
 
Kadet 
01. Lechia Gdańsk
02. KS Budowlani Łódź
03. Budowlani Lublin
04. Sparta Jarocin
05. Orkan Sochaczew
06. Arka Gdynia
07. Pogoń Siedlce
08. Ogniwo Sopot
09. Juvenia Kraków
10. BBRC Łódź
Lokata: 1 - 45 pkt. 2 - 40, 3 - 36, 4 - 32, 5 - 28, 6 - 24, 7 - 18, 8 - 14, 9 - 12, 10 - 10 (razem 259 punktów).
 
Młodzik
Północ
01. Lechia Gdańsk
02. Arka Gdynia 
03. Ogniwo Sopot
04. RK Unisław
05. Lechia II Gdańsk
Centrum/wschód
01. KS Budowlani Łódź
02. RC Orkan Sochaczew
03. Pogoń Siedlce
04.-05. Budowlani Lublin
04.-05. BBRC Łódź
Południe
01. Juvenia Kraków      
02. Gorce Raba Niżna  
03. Koziołki Jerzykowo   
04. Sparta Jarocin
05. RC Częstochowa
Lokata: 1 - 18 pkt., 2 - 15, 3 - 12, 4 - 9, 5 - 6, 6 - 3 (razem 63 punkty dla każdej strefy)
 
Maciej Misiak
 
Półfinałowy turniej SLRT w województwie łódzkim Boniek chce pomóc naszemu rugby!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.388 liczba odwiedzin od
01.01.2014