POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Sopot: Zaproszenie na "Lato z Jajem"17.06.2017

 
Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja sopockich półkolonii z jajem. Ogniwo Sopot przy współpracy Youth Sport i PMI Gdańsk Branch przygotowało specjalną ofertę dla dzieci z Trójmiasta i okolic.

Trzy 5-dniowe turnusy w ramach półkolonii pt. „Lato z Jajem” to połączenie aktywności fizycznej z zajęciami edukacyjnymi przygotowanymi przez PMI. Tradycyjnie już, motywem przewodnim będzie rugby - sport, który w Sopocie ma bardzo bogatą, ponad 50-letnią tradycję. 

Szeroka oferta zajęć jest dopasowana do wszystkich dzieci, niekoniecznie związanych z rugby. Każdy uczestnik przejdzie specjalistyczne badania predyspozycji do uprawiania sportu, które pozwolą wykluczyć ewentualne wady postawy. Po badaniach, rodzice otrzymają specjalny raport z zaleceniami.

Prócz sportu na świeżym powietrzu, organizatorzy przewidzieli zajęcia edukacyjne. Nauka jednego z języków obcych (angielski, francuski, hiszpański), wyjścia do historycznego sopockiego Grodziska czy na Komendę Miejską Policji, a także wiele innych. 
 
Półkolonie będą rozpoczynać i kończyć się w tym samym miejscu, na stadionie Ogniwa im. E. Hodury, przy ul. Jana z Kolna 18 w Sopocie. Trwać będą od 8.00 do 16.30. Po zakończeniu ostatniego dnia każdego turnusu, wszyscy rodzice i opiekunowie wraz z uczestnikami będą zaproszeni na tzw. „rugbową trzecią połowę”, podczas której w formie pikniku przy grillu zostanie podsumowany miniony tydzień.
 
Koszt 1 turnusu to 400 zł. Poza zajęciami sportowymi i edukacyjnymi cena zawiera 2 posiłki każdego dnia (drugie śniadanie + obiad), koszulkę obozową, badania profilaktyczne, ubezpieczenie NNW oraz owoce i wodę dostępną na miejscu.
 
Dostępne turnusy: 3-7 lipca, 10-14 lipca oraz 21-25 sierpnia 2017. 
Uwaga! Zgłoszenia do 26 czerwca! Zajęcia są dostosowane do osób w wieku 7-11 lat. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na kontakt@youthsport.pl lub telefonicznie +48 503764992 (Piotr Zeszutek).
Więcej informacji pod adresem internetowym:  www.youthsport.pl lub na profilu facebook.pl/youthsportpl.
 
Partnerzy półkolonii: Ogniwo Sopot, PMI Branch Gdańsk, L.eclerc Gdańsk Przymorze, NGraw, FitMaster, Arrow Games, DDC Web Design, Piekarnia Merkus. Patronat: Polski Związek Rugby, Pomorski Okręgowy Związek Rugby, Miasto Sopot.
 
Orzeczenie Komisji Gier i Dyscypliny MPS7: VI Turniej w Unisławiu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11