POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.562.047 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Sopot Beach Rugby: Mistrzostwa Polski10.08.2017

 
W niedzielę, 6 sierpnia br. w Sopocie rozegrano Mistrzostwa Polski w Beach Rugby kobiet i mężczyzn, wśród pań triumfowały Biało-Zielone Ladies Gdańsk, a wśród panów Posnania Poznań czyli złoci medaliści Mistrzostw Polski Kobiet i Mistrzostw Polski Seniorów 7.
 
Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet
Eliminacje
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 3:4
WKS Flota Gdynia v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:7
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 2:3
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Juvenia Kraków 6:1
Juvenia Kraków v WKS Flota Gdynia 6:1 
Miedziowe Lubin v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 3:5
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v AZS AWF Warszawa 4:2 
WKS Flota Gdynia v Miedziowe Lubin 1:8
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 4:2
AZS AWF Warszawa v WKS Flota Gdynia 6:2 
Mecz o III miejsce
AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 6:5
Mecz o I miejsce 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Miedziowe Lubin 8:4 
 
Klasyfikacja: 1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Miedziowe Lubin; 3.AZS AWF Warszawa; 4.Juvenia Kraków; 5.WKS Flota Gdynia.  
 
Wyniki Mistrzostw Polski Mężczyzn
Eliminacje
Ogniwo Sopot v Werewolwes Wąbrzeźno 7:0
Alfa Bydgoszcz v AWFiS Gdańsk 0:3
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 1:2
Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 5:1
Werewolwes Wąbrzeźno v Posnania Poznań 1:7
AWFiS Gdańsk v Lechia Gdańsk 4:4
Mecz o V miejsce
Werewolwes Wąbrzeźno v Alfa Bydgoszcz 1:3
Półfinały
Ogniwo Sopot v AWFiS Gdańsk 3:0
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 1:4 
Mecz o III miejsce
Lechia Gdańsk v AWFiS Gdańsk 6:2 
Mecz o I miejsce 
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 4:7  
 
Klasyfikacja: 1.Posnania Poznań; 2.Ogniwo Sopot; 3.Lechia Gdańsk; 4.AWFiS Gdańsk; 5.Alfa Bydgoszcz; 6.Werewolwes Wąbrzeźno.
 
Bierhalle Beach Rugby 2017 KNK U18 i U16: Powołania na konsultację i turniej do Krakowa

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.562.047 liczba odwiedzin od
01.01.2014