POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.571.187 liczba odwiedzin od
01.01.2014

SLRT: Turnieje w Sochaczewie09.11.2016


W dniach 19 i 20 października br. w hali MOSiR Sochaczew odbyły się turnieje eliminacyjne w ramach Szkolnej Ligii Rugby TAG. 
 
19 października do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z naszego miasta - Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2. Rywalizacja przebiegała na poszczególnych poziomach klasowych. Wyniki:
 
Klasy V 
SP4(I) - SP2 7:5
SP4(II) - SP3 4:6
SP4(II) - SP2 2:5
SP4(I) - SP3 2:1
SP3 - SP2 2:3
SP4(I) - SP4(II) 5:2
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 4(I) Sochaczew
2. SP 2 Sochaczew
3. SP 3 Sochaczew
4. SP 4(II) Sochaczew
 
Klasy VI
SP2 - SP3(II) 9:3
SP3(I) - SP3(II) 7:4
SP3(I) - SP2 2:6
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 2 Sochaczew
2. SP 3(I) Sochaczew
3. SP 3(II) Sochaczew
 
Natomiast 20 października br. do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z poza naszego miasta - Szkoła Podstawowa z Rybna, Szkoła Podstawowa z Nowej Suchej, Szkoła Podstawowa z Międzyborowa. Wyniki:
 
Klasy IV
SP Międzyborów (I) - SP Nowa Sucha 9:0
SP Międzyborów (II) - SP Nowa Sucha 8:1
SP Międzyborów (I) - SP Międzyborów (II) 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Międzyborów (I)
2. SP Międzyborów (II)
3. SP Nowa Sucha
 
Klasy V
SP Nowa Sucha (I) - SP Rybno 1:3
SP Międzyborów - SP Nowa Sucha (II) 5:0
SP Międzyborów - SP Nowa Sucha (I) 4:0
SP Rybno - SP Nowa Sucha (II) 4:1
SP Rybno - SP Międzyborów 4:1
SP Nowa Sucha (I) - SP Nowa Sucha (II) 2:0
 
Klasy VI 
SP Międzyborów - SP Nowa Sucha 4:1
SP Nowa Sucha - SP Rybno 0:6
SP Międzyborów - SP Rybno 2:1
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Międzyborów
2. SP Rybno
3. SP Nowa Sucha 
 
U18: II Baltic Championship 2016 PP: W finale nie będziemy faworytem

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.571.187 liczba odwiedzin od
01.01.2014