POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.330.260 liczba odwiedzin od
01.01.2014

SLRT: Turnieje w Sochaczewie09.11.2016


W dniach 19 i 20 października br. w hali MOSiR Sochaczew odbyły się turnieje eliminacyjne w ramach Szkolnej Ligii Rugby TAG. 
 
19 października do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z naszego miasta - Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2. Rywalizacja przebiegała na poszczególnych poziomach klasowych. Wyniki:
 
Klasy V 
SP4(I) - SP2 7:5
SP4(II) - SP3 4:6
SP4(II) - SP2 2:5
SP4(I) - SP3 2:1
SP3 - SP2 2:3
SP4(I) - SP4(II) 5:2
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 4(I) Sochaczew
2. SP 2 Sochaczew
3. SP 3 Sochaczew
4. SP 4(II) Sochaczew
 
Klasy VI
SP2 - SP3(II) 9:3
SP3(I) - SP3(II) 7:4
SP3(I) - SP2 2:6
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 2 Sochaczew
2. SP 3(I) Sochaczew
3. SP 3(II) Sochaczew
 
Natomiast 20 października br. do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z poza naszego miasta - Szkoła Podstawowa z Rybna, Szkoła Podstawowa z Nowej Suchej, Szkoła Podstawowa z Międzyborowa. Wyniki:
 
Klasy IV
SP Międzyborów (I) - SP Nowa Sucha 9:0
SP Międzyborów (II) - SP Nowa Sucha 8:1
SP Międzyborów (I) - SP Międzyborów (II) 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Międzyborów (I)
2. SP Międzyborów (II)
3. SP Nowa Sucha
 
Klasy V
SP Nowa Sucha (I) - SP Rybno 1:3
SP Międzyborów - SP Nowa Sucha (II) 5:0
SP Międzyborów - SP Nowa Sucha (I) 4:0
SP Rybno - SP Nowa Sucha (II) 4:1
SP Rybno - SP Międzyborów 4:1
SP Nowa Sucha (I) - SP Nowa Sucha (II) 2:0
 
Klasy VI 
SP Międzyborów - SP Nowa Sucha 4:1
SP Nowa Sucha - SP Rybno 0:6
SP Międzyborów - SP Rybno 2:1
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Międzyborów
2. SP Rybno
3. SP Nowa Sucha 
 
U18: II Baltic Championship 2016 PP: W finale nie będziemy faworytem

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.330.260 liczba odwiedzin od
01.01.2014