POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.742.340 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rugby Tag - Co Dalej?21.07.2014

Polski Związek Rugby informuje, że niżej wymienione osoby zostały zakwalifikowane do udziału w szkoleniu pod tytułem "Rugby TAG - Co dalej?". Szkolenie jest skierowane do nauczycieli oraz animatorów orlikowych, którzy zapoznali się już z rugby bezkontaktowym i chcieliby zgłębić tajniki rugby w wersji kontaktowej, zarówno technikę jak i walory tej pięknej gry. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają licencję trenerską kategorii „M” uprawniającą do prowadzenia zajęć treningowych i drużyn w kategoriach żak (12-13 lat) i młodzik (14-15 lat).
 
Miejsce kursu: Regionalne Centrum Szkolenia Ustawicznego, Puławy, ul. Wojska Polskiego 7.
 
1 TURA 04-07 sierpień 2014
 
01. Piotr Michałowski (Warszawa)
02. Małgorzata Owczarek (Wrocław)  
03. Dagmara Stadnik (Wrocław)
04. Bartosz Zagalski (Siedlce)
05. Łukasz Trawiński (Sochaczew)
06. Bartosz Targaszewski (Sochaczew)
07. Dariusz Górski (Nowa Sucha)
08. Wojciech Borys (Wołomin)
09. Tomasz Stasiński (Poznań-Strzeszyn)
10. Rafał Wojciechowski (Inowrocław)
11. Agata Szarmach (Rumia)
12. Aleksandra Świentońska-Remus (Gdynia)
13. Monika Chróścielewska (Gdańsk)
14. Filip Pawlikowski (Gdańsk)
15. Tomasz Chróścielewski (Gdańsk)
16. Wojciech Urynowicz (Kraków)
17. Tomasz Goliński (Klęczany)
18. Grzegorz Grabka (Kraśnik)
19. Dawid Kulesza (Kraśnik)
20. Mirosław Kwiatkowski (Lublin)
21. Andrzej Zybert (Łódź)
22. Jakub Grzegorczyk (Łódź)
23. Paweł Jurkowski (Łódź)
24. Marcin Grzelak (Łódź)
 
2 TURA 07-11 sierpień 2014 
 
01. Karol Jan Lewkowicz (Olsztyn)
02. Sławomir Fujarski (Częstochowa)
03. Tomasz Stępień (Gdynia)
04. Dariusz Pogocki (Sanok)
05. Seweryn Koślacz (Grudziądz)
06. Dariusz Żmuda Trzebiatowski (Chojnice)
07. Damian Szczygłowski (Chojnice)
08. Paweł Kachlicki (Chojnice)
09. Bartłomiej Dąbkowski (Kraków)
10. Tomasz Grabski (Kraków)
11. Olga Rusinek (Sokołów Podlaski)
12. Krzysztof Rusinek (Sokołów Podlaski)
13. Robert Pryka (Ulęż)
14. Wojciech Borys (Ruda Śląska)
15. Sebastian Tomiczek (Bielsko-Biała)
16. Bogusław Rybak (Bytom)
17. Adam Kociński (Łódź)
18. Piotr Stachowicz (Łódź)
19. Jacek Kolasa (Pabianice)
20. Piotr Dorawa (Pabianice)
21. Przemysław Kardas (Pabianice)
22. Krzysztof Dobros (Pabianice)
 
 
Budowlani Łódź wygrali OOM Powołania na zgrupowanie sportowe Reprezentacji Polski U18

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.742.340 liczba odwiedzin od
01.01.2014