POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rugby Tag - Co Dalej?21.07.2014

Polski Związek Rugby informuje, że niżej wymienione osoby zostały zakwalifikowane do udziału w szkoleniu pod tytułem "Rugby TAG - Co dalej?". Szkolenie jest skierowane do nauczycieli oraz animatorów orlikowych, którzy zapoznali się już z rugby bezkontaktowym i chcieliby zgłębić tajniki rugby w wersji kontaktowej, zarówno technikę jak i walory tej pięknej gry. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają licencję trenerską kategorii „M” uprawniającą do prowadzenia zajęć treningowych i drużyn w kategoriach żak (12-13 lat) i młodzik (14-15 lat).
 
Miejsce kursu: Regionalne Centrum Szkolenia Ustawicznego, Puławy, ul. Wojska Polskiego 7.
 
1 TURA 04-07 sierpień 2014
 
01. Piotr Michałowski (Warszawa)
02. Małgorzata Owczarek (Wrocław)  
03. Dagmara Stadnik (Wrocław)
04. Bartosz Zagalski (Siedlce)
05. Łukasz Trawiński (Sochaczew)
06. Bartosz Targaszewski (Sochaczew)
07. Dariusz Górski (Nowa Sucha)
08. Wojciech Borys (Wołomin)
09. Tomasz Stasiński (Poznań-Strzeszyn)
10. Rafał Wojciechowski (Inowrocław)
11. Agata Szarmach (Rumia)
12. Aleksandra Świentońska-Remus (Gdynia)
13. Monika Chróścielewska (Gdańsk)
14. Filip Pawlikowski (Gdańsk)
15. Tomasz Chróścielewski (Gdańsk)
16. Wojciech Urynowicz (Kraków)
17. Tomasz Goliński (Klęczany)
18. Grzegorz Grabka (Kraśnik)
19. Dawid Kulesza (Kraśnik)
20. Mirosław Kwiatkowski (Lublin)
21. Andrzej Zybert (Łódź)
22. Jakub Grzegorczyk (Łódź)
23. Paweł Jurkowski (Łódź)
24. Marcin Grzelak (Łódź)
 
2 TURA 07-11 sierpień 2014 
 
01. Karol Jan Lewkowicz (Olsztyn)
02. Sławomir Fujarski (Częstochowa)
03. Tomasz Stępień (Gdynia)
04. Dariusz Pogocki (Sanok)
05. Seweryn Koślacz (Grudziądz)
06. Dariusz Żmuda Trzebiatowski (Chojnice)
07. Damian Szczygłowski (Chojnice)
08. Paweł Kachlicki (Chojnice)
09. Bartłomiej Dąbkowski (Kraków)
10. Tomasz Grabski (Kraków)
11. Olga Rusinek (Sokołów Podlaski)
12. Krzysztof Rusinek (Sokołów Podlaski)
13. Robert Pryka (Ulęż)
14. Wojciech Borys (Ruda Śląska)
15. Sebastian Tomiczek (Bielsko-Biała)
16. Bogusław Rybak (Bytom)
17. Adam Kociński (Łódź)
18. Piotr Stachowicz (Łódź)
19. Jacek Kolasa (Pabianice)
20. Piotr Dorawa (Pabianice)
21. Przemysław Kardas (Pabianice)
22. Krzysztof Dobros (Pabianice)
 
 
Budowlani Łódź wygrali OOM Powołania na zgrupowanie sportowe Reprezentacji Polski U18
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11