POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rugbowe wakacje - 201526.05.2015

Także w tym roku dzieci i młodzież zakochani w naszym sporcie będą mieli okazję uczestniczyć w wakacyjnych obozach z rugby.

30 gimnazjalistów, którzy przy okazji chcieliby powalczyć z nadwagą, będzie miało okazję do wspólnego trenowania w Zakopanem (1-8 sierpnia br.), natomiast młodsi ponownie trafią na Kaszuby, by ćwiczyć i odpoczywać w Zgorzałem (18-25 sierpnia br.).
Tu do dyspozycji pozostają 84 miejsca przeznaczone w pierwszej kolejności dla dzieci uczestniczących w ministerialnym programie „Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”.

Kandydatów do uczestnictwa w obozach przedstawiać będą Regionalni Oficerowie Rozwoju, więc wszyscy zainteresowani udziałem w nich winni bezzwłocznie zgłaszać się do właściwych przedstawicieli PZR w ich regionie.

Udział -pobyt i wyżywienie- oraz koszty transportu (w przypadku gimnazjalistów transport publiczny, busy w przypadku dzieci) pokryte zostaną przez Polski Związek Rugby.

Wstępne listy zawierające nazwiska chętnych powinny dotrzeć do biura Związku w terminie do 10 czerwca 2015 r.

Każdy z Oficerów zgłasza czterech gimnazjalistów (Śląsk i Dolny Śląsk po trzech) oraz określoną poniżej liczbę dzieci:
- woj. pomorskie, łódzkie i lubelskie - po 14 (kontynuują zeszłoroczny program pilotażowy),
- woj. mazowieckie, wielkopolskie i małopolskie po 10,
- woj. śląskie - 7,
- woj. dolnośląskie - 5.

Ostateczne listy uczestników zostaną przedstawione 25 czerwca br., po zaplanowanych turniejach finałowych i konsultacjach z Oficerami.

Turniej finałowy MPJ 7 GPK7: Mija termin zgłoszeń do turnieju w Łodzi