Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1822.05.2018

W dniu 20 maja 2018 zorganizowany został coroczny Puchar Wielkopolski w Rugby. Na czterech boiskach przy ul. Maratońskiej w Jarocinie rywalizowało 150 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

Kategoria młodzik posiadała cztery drużyny. Zespoły zagrały systemem każdy z każdym, by wyłonić najlepszy zespół. Bezkonkurencyjny okazał się Husar Bolesławiec.

Na boisku żaka mecze rozgrywały się najdłużej. Pięć zespołów grało również systemem każdy z każdym. Po wielu zaciętych meczach kategorię wygrało Ogniwo Sopot.

W kategorii mini żak rywalizowało osiem zespołów na dwóch boiskach. Ekipy zostały podzielone na dwie grupy i rozegrały fazę grupową, a następnie mecze o poszczególne miejsca. Najlepszą drużyną w tej kategorii okazałą się Rugby Ruda Śląska.

Po turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali ciepły posiłek. Najlepsze zespoły otrzymały medale oraz puchary, natomiast każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom.