POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1712.06.2015

 
W ostatni weekend rozegrano dwa Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży, w Krakowie (wyniki i zdjęcia poniżej) oraz Gdańsku (wyniki załączone w PDF).
 
IX Turniej im. Ks. Kuznowicza, RTDiM, Kraków 05.06.2015
 
Mini żak, wyniki: Lubień – Ruda Śl. II 9:0, Gorce – Juvenia II 3:0, Lubień – Juvenia I 9:0, Gorce – N. Sącz 3:1, Ruda Śl. II – Juvenia I 4:6, Juvenia II – N. Sącz 1:1, Ruda – Nowa Huta 6:0, Ruda – Częstochowa 4:1, Częstochowa – Nowa Huta 1:4.
Finały o miejsca 7-9: Juvenia II – Ruda Śl. II 7:1, Juvenia II – Częstochowa 7:3, Częstochowa – Ruda Śl. II 3:1
Finały o miejsca 4-6: Juvenia I – Nowa Huta 2:2; Nowa Huta – Nowy Sącz 6:3; Juvenia I – Nowy Sącz 6:1
Finały o miejsca 1-3: Lubień – Ruda Śl. I 4:1; Gorce – Ruda Śl. I 1:1; Lubień – Gorce 2:2
Klasyfikacja: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. Rugby Ruda Śląska I; 4. Biało-Czarni Nowy Sącz; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Juvenia Kraków I; 7. Juvenia Kraków II; 8. Rugby Ruda Śląska II; 9. RC Częstochowa.
Najlepszy zawodnik: Piotr Warzecha (UKS Lubień)
 
Żak, wyniki: N.Sącz - Sosnowiec 0:2, Lubień – Nowa Huta 9:1, Gorce – Sosnowiec 2:1, Ruda Śląska – Huta 8:3, Gorce – Sącz 1:6, Lubień – Ruda Śl. 7:1, 
Finał o 5 miejsce: Gorce – Nowa Huta 2:7
Finał o 3 miejsce: Sosnowiec – Ruda Śl. 3:6
Finał o 1 miejsce: Lubień – Nowy Sącz 7:0
Klasyfikacja: 1. UKS Lubień; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Koliber Sosnowiec; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Gorce Raba Niżna.
Najlepszy zawodnik: Jacek Niedojad (UKS Lubień)
 
Młodzik, wyniki: Gorce – Częstochowa 45:0, Juvenia – Częstochowa 52:0, Gorce – Juvenia 26:0
Klasyfikacja: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. RC Częstochowa.
Najlepszy zawodnik: Robert Knowa (Gorce)
 
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 07.06.2015
Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Gdańsk 07.06.2015
(wyniki do pobrania w pliku PDF)
 

Pliki do pobrania

pdf RTDiM i GPKR7 Gdansk
Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny U19: Powołania do Zakopanego
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0