POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.455.180 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1023.04.2015

 
Na dobre rozpoczęły się wiosenne rozgrywki dzieci i młodzieży, kolejne turnieje rozegrano w Siedlcach i Gdyni w kategoriach mini żak, żak i młodzik, w Łodzi odbył się pierwszy wiosenny turniej Grand Prix Kadetów 7, a w Lublinie Turniej Wojewódzki Rugby Tag.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce 18.04.2015
 
Mini żak, wyniki: 
MKR Siedlce - UKS Strzała 0:1, Pogoń Siedlce I - Pogoń Siedlce II 9:2, Budowlani Lublin - UKS Strzała 1:5, MKR Siedlce - Pogoń Siedlce I 4:0, Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce II 2:2, UKS Strzała - Pogoń Siedlce I 6:1, Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce I 1:3, Pogoń Siedlce II - MKR Siedlce 0:3, Budowlani Lublin - MKR Siedlce 1:3, Pogoń Siedlce II - UKS Strzała 0:3.
Klasyfikacja: 1.Pogoń Siedlce I; 2.Miejski Klub Rugby Siedlce; 3.UKS Strzała; 4.Budowlani Lublin; 5.Pogoń Siedlce II.
 
Żak, wyniki: 
Budowlani Lublin - MKR Siedlce 12:1, Pogoń Siedlce - UKS Strzała 7:3, Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce 2:4, UKS Strzała - MKR Siedlce 2:2, Budowlani Lublin - UKS Strzała 4:3, MKR Siedlce - Pogoń Siedlce 0:10.
Klasyfikacja: 1. Pogoń Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3. UKS Strzała; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce.
 
Młodzik, wyniki: 
Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 31:5, Budowlani Lublin - MKS Pogoń Siedlce 7:12.
Klasyfikacja: 1.Pogoń Siedlce; 2.Budowlani Lublin.
 
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia 19.04.2015
 
Mini żak, wyniki: 
Grupa A: Lechia 2 - Arka 0:2, Rumia - Tur 1:2, Arka - Tur 6:1, Arka - Rumia 6:0, Lechia 2 - Rumia 1:2, Tur - Lechia 2 4:2. Kolejność: 1.Arka; 2.Tur; 3.Rumia; 4.Lechia.
Grupa B: SP 81 Gdańsk - Arka 2 1:2, Czeczewo - Arka 2 3:0, Budowlani - SP 81 Gdańsk 3:0, Budowlani - Czeczewo 1:2, Arka 2 - Budowlani 0:1, Czeczewo - SP 81 Gdańsk 3:0. Kolejność: 1.Czeczewo; 2.Budowlani; 3.Arka; 4.SP 81 Gdańsk.
Grupa C: Lechia - SP 12 Gdynia 4:0, Lechia - Ogniwo 3:0, SP 12 Gdynia - SP 26 Gdynia 1:1, Ogniwo - SP 12 Gdynia 2:0, SP 26 Gdynia - Lechia 0:3, Ogniwo - SP 26 Gdynia 1:1. Kolejność: 1.Lechia; 2.Ogniwo; 3.SP 26 Gdynia; 4.SP 12 Gdynia.
O miejsca 1-3: Arka - Czeczewo 1:1, Czeczewo - Lechia 0:2, Arka - Lechia 1:1.
O miejsca 4-6: Tur - Budowlani 1:1, Budowlani - Ogniwo 3:1, Tur - Ogniwo 3:1.
O miejsca 7-9: Rumia - Arka 2 0:0, Arka 2 - SP 26 Gdynia 1:0, SP 26 Gdynia - Rumia 4:0.
O miejsca 8-12: Lechia 2 - SP 81 Gdańsk 0:1, SP 81 Gdańsk - SP 12 Gdynia 1:0, Lechia 2 - SP 12 Gdynia 2:0.
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czeczewo; 4.Budowlani Łódź/Tur Chojnice; 6.Ogniwo Sopot; 7.Arka 2; 8.SP 26 Gdynia; 9.Rumia; 10.SP 81 Gdańsk; 11.Lechia 2; 12.SP 12 Gdynia.
 
Żak, wyniki: 
Grupa A: Rumia - Tur 0:5, Budowlani - Lechia 5:0, Rumia - Budowlani 0:5, Lechia - Rumia 5:1, Budowlani - Tur 4:1, Tur - Lechia 2:6. Kolejność: 1.Budowlani; 2.Lechia; 3.Tur; 4.Rumia.
Grupa B: Pruszcz - SP 26 Gdynia 12:1, Arka - Czeczewo 5:0, Ogniwo - Arka 1:8, SP 26 Gdynia - Ogniwo 0:11, Arka - Pruszcz 8:0, Pruszcz - Czeczewo 2:2, Czeczewo - Ogniwo 1:2, SP 26 Gdynia - Arka 0:10, Czeczewo - SP 26 Gdynia 10:0, Ogniwo - Pruszcz 5:2. Kolejność: 1.Arka; 2.Ogniwo; 3.Pruszcz; 4.Czeczewo; 5.SP 26 Gdynia.
Finał o miejsce 7: Rumia - Czeczewo 2:5
Finał o miejsce 5: Tur - Pruszcz 5:4
Połfinały o miejsca 1-4: Budowlani - Ogniwo 7:0; Arka - Lechia 8:1.
Finał o miejsce 3: Ogniwo - Lechia 2:3
Finał o miejsce 1: Budowlani - Arka 1:3
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia; 2.Budowlani Łódź; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot; 5.Tur Chojnice; 6.Czarni Pruszcz Gdański; 7.Czeczewo; 8.Rumia; 9.SP 26 Gdynia.
 
Młodzik, wyniki: 
Arka - Lechia 14:7, Ogniwo - Budowlani 0:38, Arka - Ogniwo 29:3, Lechia - Budowlani 3:19, Arka - Budowlani 0:5, Lechia - Ogniwo 12:8.
Klasyfikacja: 1.Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot.
 
 
Grand Prix Kadetów Rugby 7, Łódź 18.04.2015
 
Eliminacje: Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce 36:0, Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin 0:33, Sparta Jarocin - Koziołki Biskupice 41:7, Skra Warszawa - BBRC Łódź 19:5, Budowlani Łódź - Sparta Jarocin 5:0, Orkan Sochaczew - Skra Warszawa 38:0, Pogoń Siedlce - Koziołki Biskupice 29:0, Budowlani Lublin - BBRC Łódź 31:0, Budowlani Łódź - Koziołki Biskupice 43:0, Orkan Sochaczew - BBRC Łódź 38:0, Pogoń Siedlce - Sparta Jarocin 5:12, Skra Warszawa - Budowlani Lublin 0:26.
 
Półfinały: Pogoń Siedlce - BBRC Łódź 19:0; Skra Warszawa - Koziołki Biskupice 47:0; Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 33:0; Budowlani Lublin - Sparta Jarocin 21:7.
 
Finał VII miejsce: BBRC Łódź - Koziołki Biskupice 33:7
Finał V miejsce: Pogoń Siedlce - Skra Warszawa 15:26
Finał III miejsce: Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin 28:5
Finał I miejsce: Budowlani Łódź - Budowlani Lublin 17:14
 
Klasyfikacja: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan Sochaczew; 4.Sparta Jarocin; 5.Skra Warszawa; 6.Pogoń Siedlce; 7.BBRC Łódź; 8.Koziołki Biskupice.
 
 
Turniej Wojewódzki Rugby Tag, Lublin - 21.04.2015
 
Grupa A: SP 40 Lublin - SP 30 Lublin 2:2, SP Tomaszowice - SP 30 Lublin 1:3, SP 40 Lublin - SP Tomaszowice 4:1. Kolejność: 1.SP 40 Lublin; 2.SP 30 Lublin; 3.SP Tomaszowice.
Grupa B: SP Białki Dolne I - SP Łuszczów 3:1, SP 23 Lublin - SP Łuszczów 5:0, SP Białki Dolne I - SP 23 Lublin 0:4. Kolejność: 1.SP Białki Dolne I; 2.SP 23 Lublin; 3.SP Łuszczów.
Grupa C: SP 29 Lublin - SP Białki Dolne II 6:0, SP 38 Lublin - SP Białki Dolne II 5:0, SP 29 Lublin - SP 38 Lublin 4:1. Kolejność: 1.SP 29 Lublin; 2.SP 38 Lublin; 3.SP Białki Dolne II.
 
O miejsca 7-9: SP Tomaszowice - SP Łuszczów 2:4, SP Łuszczów - SP Białki Dolne II 3:0, SP Tomaszowice - SP Białki Dolne II 2:2.
O miejsca 4-6: SP 30 Lublin - SP Białki Dolne I 3:4, SP Białki Dolne I - SP 38 Lublin 4:1, SP 30 Lublin - SP 38 Lublin 3:2.
O miejsca 1-3: SP 40 Lublin - SP 23 Lublin 1:3, SP 23 Lublin - SP 29 Lublin 2:3, SP 40 Lublin - SP 29 Lublin 3:0.
 
Klasyfikacja: 1.SP 23 Lublin (nauczyciel Paweł Janowski); 2.SP 40 Lublin (Jarosław Sierocki); 3.SP 29 Lublin (Artur Aleksandrowicz); 4.SP Białki Dolne I (Robert Pyrka); 5.SP 30 Lublin (Wojciech Pojęta); 6.SP 38 Lublin (Dariusz Harasimiuk); 7.SP Łuszczów (Maciej Kleszcz); 8.SP Tomaszowice (Robert Ciechoński); 9.SP Białki Dolne II (Robert Pyrka).
 
Zdjęcia: Marta Lipińska- Siedlce (1-2), Andrzej Berger- Gdynia (3-4), Mirosław Jabłoński- Łódź (5-6)
 
Prezes PZR na Europejskim Kongresie Gospodarczym MPS7: Dodatkowy turniej grupy Centrum - Zmiana terminu

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.455.180 liczba odwiedzin od
01.01.2014