POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.469.636 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 127.09.2014

W niedzielę rozegrano trzy pierwsze turnieje regionalne dzieci i młodzieży, udział wzięło 38 drużyn z 17 klubów. Turniej w Chojnicach zdominowali młodzi rugbiści Arki Gdynia zwyciężając we wszystkich kategoriach wiekowych. W Krakowie Czesi z RC Havirov wygrali kategorię mini żak i żak, a ze względu na niekompletną dokumentacją zawodniczą ekip przyjezdnych w kategoriach młodzik i kadet rozegrano zawody towarzyskie. Z kolei w Sochaczewie gospodarze zwyciężyli w kategorii mini żak, a KS Budowlani Łódź w kategorii żak, podobnie jak w Krakowie w kategorii młodzik rozegrano mecze towarzyskie.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
 
Mini żak, wyniki:
Tur Chojnice - SP Ogorzeliny 4:1, Arka Gdynia - SP 10 Gdynia 6:1, Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 5:0, SP Ogorzeliny - Arka Gdynia 0:7, SP 10- Gdynia Lechia Gdańsk 1:3, Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:5, SP Ogorzeliny - SP 10 Gdynia 0:4, Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1:3, Tur Chojnice - SP 10 Gdynia 1:1, SP Ogorzeliny - Lechia Gdańsk 0:6
Klasyfikacja: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. SP 10 Gdynia; 4. Tur Chojnice; 5. Sp Ogorzeliny
 
Żak, wyniki:
Tur Chojnice - Ogniwo Sopot 3:3, Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3:1, Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:10, Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:12, Tur Chojnice - Lechia Gdańsk 1:6, Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 13:1
Klasyfikacja: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Tur Chojnice; 4. Ogniwo Sopot
 
Młodzik, wyniki:
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 28:14, Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:48, Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 43:0
Klasyfikacja: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Tur Chojnice
 
 
VIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, Kraków
 
Mini żak, wyniki:
Nowy Sącz - Częstochowa 6:0, Lubień - Havirov 0:7, Ruda Śląska - Juvenia 3:0, Częstochowa - Juvenia 3:2, Havirov - Ruda Śląska 4:2, Nowy Sącz - Lubień 6:1, Lubień - Częstochowa 5:1, Ruda Śląska - Nowy Sącz 1:1, Juvenia - Havirov 0:4, Częstochowa - Havirov 1:6, Nowy Sącz - Juvenia 2:2, Lubień - Ruda Śląska 0:6, Ruda Śląska - Częstochowa 7:2, Juvenia - Lubień 1:3, Havirov - Nowy Sącz 5:0
Klasyfikacja: 1. RC Havirov (Czechy); 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Biało-Czarni Nowy Sącz; 4. UKS Rugby Lubień; 5. RC Częstochowa; 6. RzKS Juvenia Kraków
 
Żak, wyniki:
Juvenia - Nowa Huta 1:10, Gorce - Havirov 0:6, Nowa Huta - Gorce 1:2, Ruda Śląska - Juvenia 9:0, Gorce - Ruda Śląska 3:3, Havirov - Nowa Huta 7:0, Ruda Śląska - Havirov 2:7, Juvenia - Gorce 0:9, Havirov - Juvenia 6:0, Ruda Śląska - Nowa Huta 3:0 vo 
Klasyfikacja: 1. RC Havirov (Czechy); 2. Rugby Ruda Śląska; 3. RC Gorce Raba Niżna; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5. RzKS Juvenia Kraków
 
Młodzicy, wyniki:
Ruda Śląska - Nowa Huta 5:24; Gorce/ Juvenia - Ruda Śląska 52:0, Gorce/ Juvenia - Nowa Huta 45:0
Klasyfikacja: 1. RC Gorce Raba Niżna/RzKS Juvenia Kraków; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska
 
Kadeci, wyniki:
Koliber - Juvenia 19:0, Koliber - Juvenia 12:12
Klasyfikacja: 1. Koliber Sosnowiec; 2. RzKS Juvenia Kraków
 
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew
 
Mini żak, wyniki:
Budowlani - UKS 80 1:2, Orkan - Budowlani 6:3, Orkan - Marlin 4:0, Budowlani - Marlin 5:0, UKS 80 - Marlin 2:0, Orkan - UKS 80 5:0
Klasyfikacja: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. KS Budowlani Łódź; 3.UKS 80 Sochaczew; 4. Marlin Ozorków
 
Żacy, wyniki: 
Orkan Sochaczew - Marlin Ozorków 2:1, Budowlani Łódź - UKS 80 Sochaczew 6:0, Orkan - UKS 80 7:1, Budowlani - Marlin 5:0, Orkan - Budowlani 1:2, UKS 80 - Marlin 1:3
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Orkan Sochaczew; 3. Marlin Ozorków; 4. UKS 80 Sochaczew
 
Młodzicy, wyniki:
RC Orkan Sochaczew - Budowlani Łódź 17:7, RC Orkan - Pogń Siedlce 25:0 vo, Budowlani - Pogoń 25:0 vo, RC Orkan - Budowlani 31:10
Klasyfikacja: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. KS Budowlani Łódź; 3.Pogoń Siedlce (nieklasyfikowana) 
 
Rugby w Wadowie Repasaże: Pierwszy mecz dla Rosji

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.469.636 liczba odwiedzin od
01.01.2014