POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.561.256 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Reprezentacyjne siódemki w Warszawie 29.01.2014

Po przebiegającej z pewnymi problemami (choroby, opóźnienia komunikacji, studniówki, trudne warunki atmosferyczne) pierwszej konsultacji 19-latków w rugby 7 w terminie 8-9 lutego ponownie do Warszawy zawitają reprezentacyjni juniorzy oraz seniorzy w olimpijskiej odmianie gry.
 
Szczęśliwie pomimo wspomnianych problemów udało się zrealizować program poprzedniej konsultacji, a także uniknąć urazów, więc trener Krzysztof Folc może skorzystać ze wszystkich zawodników przewidywanych do reprezentowania naszego kraju w tegorocznych imprezach mistrzowskich - ME U19 (Portugalia, 10-11 maja) i seniorskich turniejach w Odessie (31.05.-01.06.) oraz Kownie (14-15.06.).
 
Ostatnia akcja przekonała szkoleniowców, że należałoby jeszcze poszukać zawodników o bardzo dobrych warunkach fizycznych, bowiem na razie pod tym względem prezentujemy się bardzo przeciętnie.
 
Powołania otrzymali:
seniorzy: Marek Przychocki, Mateusz Mrowca – Ogniwo Sopot; Robert Bosiacki – Tytan Gniezno; Daniel Trybus  – Posnania; Mateusz Zajkowski – Lechia Gdańsk; Michał Węzka – Budowlani Lublin; Paweł Antoszczuk, Dawid Lorentowicz – Pogoń Siedlce; Szymon Sirocki – Arka Gdynia, Marcin Krześniak i Dawid Plichta – Orkan Sochaczew.
Rezerwowi: Wojciech Krześniak, Miłosz Popławski – Orkan.
 
U19: Łukasz Kujawa – Budowlani SA Łódź; Marcin Urbaniak – Budowlani Łódź; Krystian Pogorzelski – Budowlani Łódź/Marlin Ozorkow; Radosław Dabkiewicz, Szymon Mrozewski – Lechia Gdańsk; Adam Kubisz – Biało-Czarni Nowy Sącz; Bartłomiej Sierant – Juvenia Kraków; Kevin Bracik – Czarni Pruszcz Gdański; Michał Kępa, Jakub Młyńczak, Krzysztof Piłowski – Orkan Sochaczew; Sławosz Hodura – Ogniwo Sopot.
Rezerwowi: Wojciech Kapustka, Maksymilian Satel – Posnania.
 
Być może w konsultacji wezmą udział także zawodnicy grający za granicami Polski, ale będzie to możliwe tylko w wypadku uzupełnienia budżetu tej akcji środkami sponsorskimi.
 
Zbiórka zawodników przewidziana jest w sobotę, 8 lutego na stadionie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 o godzinie 12.45. Zakończenie konsultacji w niedzielę po grach sparringowych, analizie gry i obiedzie ok. godz. 15.oo.
Juniorzy wyjeżdżają do Lille Husarska Gala Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.561.256 liczba odwiedzin od
01.01.2014