POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.418 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Reprezentacja Polski na Szwecję22.08.2014

Trener Marek Płonka podał wstępny skład kadry i rezerwy na mecz Polska v Szwecja (Warszawa 06.09.2014, godz. 18.00, stadion Polonii), przed nami jeszcze dwie kolejki ligowe więc mogą w tym zestawieniu zajść zmiany.
 
1. Kamil Bobryk- SC Vienne (Francja)
2. Grzegorz Janiec- Saint-Étienne (Francja)
3. Radosław Bysewski- Arka Gdynia
4. Rafał Witoszyński- Lechia Gdańsk
5. Adrian Chróściel- Pogoń Siedlce
6. Rafał Kwiatkowski- Arka Gdynia
7. Grzegorz Buczek- Lechia Gdańsk
8. Piotr Karpiński- Budowlani Łódź SA
9. Piotr Zeszutek- Ogniwo Sopot
10. Marek Płonka Jr.- Lechia Gdańsk
11. Cyprian Majcher- Budowlani Łódź SA
12. Paweł Dąbrowski- Arka Gdynia
13. Michał Mirosz- Budowlani Łódź SA
14. Łukasz Szostek- Arka Gynia
15. Rafał Janeczko- Lechia Gdańsk
16. Dawid Banaszek- Arka Gdynia
17. Mariusz Wilczuk- Lechia Gdańsk
18. Tomasz Rokicki- Lechia Gdańsk
19. Tomasz Gasik- Orkan Sochaczew
20. Rafał Szrajber- Arka Gdynia
21. Radosław Rakowski- Arka Gdynia
22. Piotr Jurkowski- Oslo Rugby Klubb (Norwegia)
23. Marek Przychocki- Ogniwo Sopot
24. Robert Kwiatkowski- Lechia Gdańsk
25. Piotr Karpiński II- Budowlani Łódź SA
 
Rezerwowi:
Piotr Psuj- Pogoń Siedlce
Szymon Sirocki- Arka Gdynia
Sebastian Kacprzak- Lechia Gdańsk
Paweł Grabski- Budowlani Łódź SA
Radosław Dabkiewicz- Lechia Gdańsk
Mateusz Pawłowski- Orkan Sochaczew
Dawid Plichta- Orkan Sochaczew
Bartłomiej Wójcik - Lechia Gdańsk
Francja Mistrzem Olimpijskim W Ekstralidze bez niespodzianek

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.418 liczba odwiedzin od
01.01.2014