POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.538.057 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Reprezentacja Polski na Szwecję22.08.2014

Trener Marek Płonka podał wstępny skład kadry i rezerwy na mecz Polska v Szwecja (Warszawa 06.09.2014, godz. 18.00, stadion Polonii), przed nami jeszcze dwie kolejki ligowe więc mogą w tym zestawieniu zajść zmiany.
 
1. Kamil Bobryk- SC Vienne (Francja)
2. Grzegorz Janiec- Saint-Étienne (Francja)
3. Radosław Bysewski- Arka Gdynia
4. Rafał Witoszyński- Lechia Gdańsk
5. Adrian Chróściel- Pogoń Siedlce
6. Rafał Kwiatkowski- Arka Gdynia
7. Grzegorz Buczek- Lechia Gdańsk
8. Piotr Karpiński- Budowlani Łódź SA
9. Piotr Zeszutek- Ogniwo Sopot
10. Marek Płonka Jr.- Lechia Gdańsk
11. Cyprian Majcher- Budowlani Łódź SA
12. Paweł Dąbrowski- Arka Gdynia
13. Michał Mirosz- Budowlani Łódź SA
14. Łukasz Szostek- Arka Gynia
15. Rafał Janeczko- Lechia Gdańsk
16. Dawid Banaszek- Arka Gdynia
17. Mariusz Wilczuk- Lechia Gdańsk
18. Tomasz Rokicki- Lechia Gdańsk
19. Tomasz Gasik- Orkan Sochaczew
20. Rafał Szrajber- Arka Gdynia
21. Radosław Rakowski- Arka Gdynia
22. Piotr Jurkowski- Oslo Rugby Klubb (Norwegia)
23. Marek Przychocki- Ogniwo Sopot
24. Robert Kwiatkowski- Lechia Gdańsk
25. Piotr Karpiński II- Budowlani Łódź SA
 
Rezerwowi:
Piotr Psuj- Pogoń Siedlce
Szymon Sirocki- Arka Gdynia
Sebastian Kacprzak- Lechia Gdańsk
Paweł Grabski- Budowlani Łódź SA
Radosław Dabkiewicz- Lechia Gdańsk
Mateusz Pawłowski- Orkan Sochaczew
Dawid Plichta- Orkan Sochaczew
Bartłomiej Wójcik - Lechia Gdańsk
Francja Mistrzem Olimpijskim W Ekstralidze bez niespodzianek

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.538.057 liczba odwiedzin od
01.01.2014