Repasaże: Pierwszy mecz dla Rosji27.09.2014

Rosja wygrała z Urugwajem 22:21 pierwszy mecz repasaży o ostatnie miejsce w przyszłorocznym Pucharze Świata, mecz rozegrano dziś w Krasnojarsku w obecności 12000 widzów.
Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Rosji 16:12, wynik ustalił Grigory Tsobiladze zdobywając jedyne w tym meczu przyłożenie, w drugiej mieliśmy już tylko pojedynek kopaczy. Po 66 minutach Urugwaj prowadził 21:19 dzięki trzem karnym Felipe Berchesi, w tym czasie Yuri Kushnarev trafił tylko raz, ale siedem minut później kopnął zwycięskie punkty na 22:21.

Rewanż 11 października w Montevideo, zwycięzca dwumeczu dołączy do Australii, Anglii, Fiji i Walii w grupie A Pucharu Świata. Transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać na żywo na rugbyworldcup.com