POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.312.531 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Relacje z ME 7 do lat 19 w internecie09.05.2014

Nasi juniorzy bezpiecznie dotarli już do Lizbony gdzie jutro zostaną rozegrane pierwsze spotkania w walce o tytuł Mistrza Europy do lat 19 w 7-osobowej odmianie rugby.
 
Co więcej internauci będą mieli możliwość obserwacji zmagań w Portugalii na stronie tamtejszej Federacji [http://www.fpr.pt/].
 
Ostatecznie reprezentować nas tam będą:
Grzegorz Szczepański (Grenoble/Budowlani Lublin); Krystian Pogorzelski (KS Budowlani Łódź/KS Marlin Ozorków); Marcin Urbaniak, Patryk Reksulak (KS Budowlani Łódź); Hugon Noszczyk (KS Posnania Poznań); Radosław Dabkiewicz, Kevin Bracik (RC Lechia Gdańsk); Sławosz Hodura (MKS Ogniwo Sopot); Bartłomiej Sierant (RzKS Juvenia Kraków); Krzysztof Piłowski, Michał Kępa (RC Orkan Sochaczew); Przemysław Rajewski (MKS Pogoń Siedlce).
 
Przypominamy także podział na grupy w Lizbonie:
grupa A – Francja, Irlandia, Niemcy, Dania;
grupa B – Rosja, Rumunia, Litwa, Łotwa;
grupa C – Belgia, Polska, Monako, Izrael;
grupa D – Włochy, Portugalia, Węgry, Mołdawia.
MPS7: tylko osiem drużyn w Sochaczewie Juniorzy Posnanii najlepsi w Ciechanowie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.312.531 liczba odwiedzin od
01.01.2014