POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 102

10.301.390 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Powołania na Szwajcaria v Polska08.03.2018

 
Powołania na konsultację i mecz Szwajcaria - Polska w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy sezon 2017/2018 XV (13-18.03.2018)
 
Termin: 13-18 marca 2018 r.
Miejsce: Rumilly/Genewa 
Zbiórka: 13 marca br. (wtorek) do godz. 12.00, Warszawa, Lotnisko Chopina (wylot godz. 14.40).
Mecz RET: 17.03.2018, sobota, godz. 15.00, Genewa. 
Powrót samolotem do Polski w niedzielę, 18 marca br. około godz. 18.00.
 
W razie niemożliwości stawienia się na zgrupowaniu proszę o informację na adres mailowy: poczta@pzrugby.pl  i telefonicznie Karol Czyż +48 792322634, Stanisław Więciorek +48 507056049
 
Powołani zawodnicy:
Budowlani Łódź SA
1. Dawid Plichta;
Rezerwa: Bartosz Kubalewski
Skra Warszawa
2. Sebastian Kostałkowski
Pogoń Siedlce
3. Adrian Chróściel
Rezerwa- Marek Mirosz
Rezerwa- Przemysław Rajewski
Budowlani Lublin
04. Piotr Wiśniewski 
05. Robison Kelberashvili                 
06. Wojciech Król
07. Jakub Kamiński
Rezerwa Maciej Grabowski
Ogniwo Sopot
08. Piotr Zeszutek
09. Grzegorz Szczepański
10. Mateusz Plichta
11. Marcin Wilczuk
Rezerwa- Łukasz Szablewski
Juvenia Kraków
Rezerwa- Marcin Siemaszko
Arka Gdynia
12. Radosław Rakowski
13. Dawid Banaszek
Lechia Gdańsk
14. Kewin Bracik
15. Tomasz Rokicki
Rezerwa- Rafał Janeczko
Rezerwa- Sebastian Kacprzak
FCSR Rumilly (Francja)
16. Grzegorz Janiec
SMRC Saint Médard (Francja)
17. Mateusz Bartoszek
AS Macon Rugby (Francja)
18. Aleksander Nowicki
CAP Pontarlier (Francja)
19. Kacper Ławski
UMS Montélimar (Francja)
20. Daniel Kornath
Orkan Sochaczew
22. Michał Kępa
CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
23. Adam Piotrowski
CO Creuseot Bourgogne (Francja)
24. Jędrzej Nowicki
CS Vienne (Francja)
25. Kamil Bobryk
CS Beaune (Francja)
26. Andrzej Charlat
KS Posnania Poznań
Rezerwa- Sebastian Gruszczyński
 
Sztab szkoleniowy i medyczny:
Trener: Duaine Linsday
Trener: asystent: Karol Czyż 
Trener młyna: Stanisław Więciorek
Kierownik: Grzegorz Witczak
Fizjo: Grzegorz Lemiesz
Fizjo: Piotr Arasimowicz
Lekarz: Bartosz Chudzik
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
 
Rudzka Burloch Arena przyciąga Regulacja przynależności do OZRugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 102

10.301.390 liczba odwiedzin od
01.01.2014