POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.566.980 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Powołania na Polska v Mołdawia08.11.2017

 
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn rugby XV oraz mecz Polska v Mołdawia 15-18.11.2017 w Gdańsku.
 
1.MKS Ogniwo Sopot
Marcin Wilczuk; Stanisław Powała-Niedźwiecki; Piotr Zeszutek; Mateusz Plichta; Wojciech Piotrowicz; Grzegorz Szczepański
2.MKS  Pogoń Awenta Siedlce
Marek Mirosz; Dawid Dybowski; Rafał Janeczko; Tomasz Rokicki; Daniel Gdula; Przemysław Rajewski
3.RC Lechia Gdańsk
Marek Płonka Jr.; Kewin Bracik
4.Master Pharm Budowlani SA Łódź 
Adrian Ignaczak
5.RC Arka Gdynia
Szymon Sirocki
6.KS Budowlani Lublin
Wojciech Król; Piotr Wiśniewski; Jakub Bobruk; Jakub Kamiński
7.KS Budowlani Łódź
Paweł Poniatowski
8.OKS Skra Warszawa
Sebastian Kostałkowski
9.Zawodnicy grający we Francji
Radosław Bysewski - SMRC Saint Médard
Kamil Bobryk - CS Vienne
Grzegorz Janiec - FCSR Rumilly
Mateusz Bartoszek - SMRC Saint Médard
Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby
Jędrzej Nowicki - CO Creusot Bourgogne
 
Sztab szkoleniowo-medyczny
Stanisław Więciorek - I trener
Dariusz Komisarczuk - II trener
Tomasz Grodecki - trener przygotowania fizycznego
Maciej Brażuk - manager
Bartosz Chudzik - lekarz
Grzegorz Lemiesz - fizjoterapeuta
Grzegorz Witczak - kierownik
 
Zakwaterowanie: Hotel Villa-Vrest, ul. Hugo Kołłątaja 3, Gdańsk Wrzeszcz, przyjazd do godziny 16.00.
Potwierdzenie przyjazdu przez zawodników do trenera Stanisława Więciorka pod numer tel. 507-056-049, do niedzieli 12.11.2017 do godz. 22.00.
 
Stanisław Więciorek
 
Zaproszenie na Turniej Niepodległości Weekend z rugby 11-12.11.2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.566.980 liczba odwiedzin od
01.01.2014