POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.301.874 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Powołania na Holandia v Polska25.02.2018


Powołania na mecz Holandia - Polska w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy sezon 2017/2018 XV (27.02-04.03.2018)

Termin: 27 lutego - 04 marca 2018 r. 
Zbiórka: 27 lutego br. do godz. 10.00, dworzec PKP Poznań Główny, następnie wyjazd na konsultacje do Hanoweru.
Mecz RET: 03.03.2018, sobota, godz. 15.00, Amsterdam. 
Powrót do Polski (Poznań) w niedzielę 04.03.2018, w godzinach porannych.
 
Powołani zawodnicy
Budowlani Łódź SA
01. Dawid Plichta;
Skra Warszawa
02. Sebastian Kostałkowski
Pogoń Siedlce
03. Przemysław Rajewski
04. Marek Mirosz
05. Tomasz Rokicki
06. Adrian Chróściel
Budowlani Lublin
07. Piotr Wiśniewski 
08. Robizon Kelberashvili                 
09. Wojciech Król
10. Maciej Grabowski
Ogniwo Sopot
11. Stanisław Powała-Niedźwiecki,
12. Piotr Zeszutek
13. Grzegorz Szczepański
14. Mateusz Plichta
15. Łukasz Szablewski
Posnania Poznań
16. Mateusz Nitschke
Juvenia Kraków
17. Marcin Siemaszko
Arka Gdynia
18. Radosław Rakowski
19. Dawid Banaszek
Lechia Gdańsk
20. Sebastian Kacprzak
21. Marek Płonka Jr.
Orkan Sochaczew
22. Michał Kępa
CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
23. Adam Piotrowski
CO Creuseot Bourgogne (Francja)
24. Jędrzej Nowicki
CS Vienne (Francja)
25. Kamil Bobryk
CS Beaune (Francja)
26. Andrzej Charlat
 
Sztab szkoleniowy i medyczny:
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż 
Trener młyna: Stanisław Więciorek 
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
Analiza wideo: Brian Fitzpatrick
Kierownik: Grzegorz Witczak
Lekarz: Bartosz Chudzik
Fizjoterapeuta: Karol Grablowski 
Fizjoterapeuta: Piotr Arasimowicz

Czesi trenowali na Malcie Puchar 6 Narodów Kobiet - 3 kolejka

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.301.874 liczba odwiedzin od
01.01.2014