POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.566.936 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Powołania na Czechy v Polska12.10.2017

 
Powołania zawodników na konsultację i mecz kadry narodowej seniorów Czechy v Polska w dniach 25-28.10.2017.
 
Ogniwo Sopot- Marcin Wilczuk, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Piotr Zeszutek, Grzegorz Szczepański
Master Pharm Budowlani SA Łódź- Łukasz Kujawa, Adrian Ignaczak, Toma Mhedlidze, Michał Mirosz, Patryk Reksulak
Lechia Gdańsk- Sebastian Kacprzak, Marek Płonka Jr. Kewin Bracik
Pogoń Siedlce- Rafał Janeczko, Daniel Gdula, Tomasz Rokicki
KS Budowlani Lublin- Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk
KS Budowlani Łódź- Paweł Poniatowski
Arka Gdynia- Szymon Sirocki
Zawodnicy klubów z Francji: Jędrzej Nowicki (Le Creusot), Andrzej Charlat (CS Beaune)
Zawodnicy rezerwowi: Adrian Chróściel, Dawid Dybowski, Mateusz Plichta, Mateusz Mrowca
 
Sztab Szkoleniowo-Medyczny:                              
Stanisław Więciorek- I trener
Dariusz Komisarczuk- II trener
Tomasz Grodecki- trener przygotowania fizycznego
Bartosz Chudzik- Lekarz
Grzegorz Lemiesz- Fizjoterapeuta
Kamil Iwańczyk- Fizjoterapeuta    
Grzegorz Witczak- Kierownik drużyny
 
Zbiórka Reprezentacji w środę 25.10.2017 w Hotelu Tobaco w Łodzi przy ul. Kopernika 64 do godziny 18.00.
 
Powołani zawodnicy powinni obowiązkowo potwierdzić swoją obecność u trenera Stanisława Więciorka pod numerem tel. 507-056-049, nie później niż do niedzieli 15.10.2017 do godz. 22.00.
             
Stanisław Więciorek
 
RET: Polska v Mołdawia w Gdańsku Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 03

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.566.936 liczba odwiedzin od
01.01.2014