POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.346 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Kadra na Polska v Ukraina22.08.2016


Zgrupowanie przed meczem Rugby Europe Trophy Polska v Ukraina (Lublin, 24.09.2016) rozpocznie się w Ossie we wtorek, 20 września br.
Młyn ma się stawić do godz. 14.00
Atak ma się stawić do godz. 20.00
 
Powołani zawodnicy pozycjami:
01. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot; Creig Bucharzewski - Arka Gdynia; Kamil Bobryk - RC Vienne; Paweł Grabski - Budowlani SA Łódź
02. Łukasz Kujawa - Budowlani SA Łódź; Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk; Grzegorz Janiec - Lechia Gdańsk; Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
03. Mchedlidze Toma - Budowlani SA Łódź; Radosław Bysewski - Arka Gdynia; Rafał Witoszyński - Lechia Gdańsk; Daniel Bartkowiak - Arka Gdynia
04. Karol Perzak - Arka Gdynia; Paweł Poniatowski - Skra Warszawa
05. Tomasz Hebda - RC Strasburg; Kacper Ławski - Pontalier
06. Mateusz Bartoszek - St Medard; Marek Płonka Jr - Lechia Gdańsk
07. Aleksander Nowicki - AC Macon; Piotr Wiśniewski - RFC Broadstreet
08. Piotr Zeszutek - Ogniwo Sopot; Michał Mirosz - Budowlani SA Łódź
09. Dawid Plichta - Orkan Sochaczew; Rafał Janeczko - Lechia Gdańsk; Jakub Bobruk - Budowlani Lublin; Mateusz Plichta - Orkan Sochaczew
10. Michał Kępa - Orkan Sochaczew; Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot
11. Radosław Rakowski - Arka Gdynia; Sławosz Hodura - Ogniwo Sopot
12. Kewin Bracik - Lechia Gdańsk; Piotr Psuj - Budowlani Lublin
13. Patryk Reksulak - Budowlani SA Łódź; Tomasz Gasik - Orkan Sochaczew
14. Szymon Sirocki - Arka Gdynia; Mateusz Lament - Pogoń Siedlce
15. Krystian Pogorzelski - Budowlani SA Łódź; Daniel Gdula - Pogoń Siedlce
 
Zawodnicy rezerwowi: Piotr Karpiński II - Budowlani SA Łódź; Stanisław Powała-Niedźwiedzki - Budowlani Lublin; Maciej Panasiuk - Pogoń Siedlce; Paweł Dąbrowski - Arka Gdynia; Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot; Grzegorz Szczepanski - Ogniwo Sopot; Rafał Szrejber - Arka Gdynia; Tomasz Stępień - Arka Gdynia; Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk; Miłosz Popławski - Lechia Gdańsk
 
Proszę o potwierdzenie przyjazdu na nr tel. 507-056-049 lub mail wiecior_rugby15@wp.pl do 31 sierpnia 2016. Brak potwierdzenia oznacza rezygnacje.
 
Stanisław Więciorek
 
MPS7: Wyniki II turnieju i klasyfikacja U16: Powołania do Zakopanego - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.346 liczba odwiedzin od
01.01.2014