POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.727 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Kadra na Polska v Ukraina22.08.2016


Zgrupowanie przed meczem Rugby Europe Trophy Polska v Ukraina (Lublin, 24.09.2016) rozpocznie się w Ossie we wtorek, 20 września br.
Młyn ma się stawić do godz. 14.00
Atak ma się stawić do godz. 20.00
 
Powołani zawodnicy pozycjami:
01. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot; Creig Bucharzewski - Arka Gdynia; Kamil Bobryk - RC Vienne; Paweł Grabski - Budowlani SA Łódź
02. Łukasz Kujawa - Budowlani SA Łódź; Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk; Grzegorz Janiec - Lechia Gdańsk; Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
03. Mchedlidze Toma - Budowlani SA Łódź; Radosław Bysewski - Arka Gdynia; Rafał Witoszyński - Lechia Gdańsk; Daniel Bartkowiak - Arka Gdynia
04. Karol Perzak - Arka Gdynia; Paweł Poniatowski - Skra Warszawa
05. Tomasz Hebda - RC Strasburg; Kacper Ławski - Pontalier
06. Mateusz Bartoszek - St Medard; Marek Płonka Jr - Lechia Gdańsk
07. Aleksander Nowicki - AC Macon; Piotr Wiśniewski - RFC Broadstreet
08. Piotr Zeszutek - Ogniwo Sopot; Michał Mirosz - Budowlani SA Łódź
09. Dawid Plichta - Orkan Sochaczew; Rafał Janeczko - Lechia Gdańsk; Jakub Bobruk - Budowlani Lublin; Mateusz Plichta - Orkan Sochaczew
10. Michał Kępa - Orkan Sochaczew; Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot
11. Radosław Rakowski - Arka Gdynia; Sławosz Hodura - Ogniwo Sopot
12. Kewin Bracik - Lechia Gdańsk; Piotr Psuj - Budowlani Lublin
13. Patryk Reksulak - Budowlani SA Łódź; Tomasz Gasik - Orkan Sochaczew
14. Szymon Sirocki - Arka Gdynia; Mateusz Lament - Pogoń Siedlce
15. Krystian Pogorzelski - Budowlani SA Łódź; Daniel Gdula - Pogoń Siedlce
 
Zawodnicy rezerwowi: Piotr Karpiński II - Budowlani SA Łódź; Stanisław Powała-Niedźwiedzki - Budowlani Lublin; Maciej Panasiuk - Pogoń Siedlce; Paweł Dąbrowski - Arka Gdynia; Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot; Grzegorz Szczepanski - Ogniwo Sopot; Rafał Szrejber - Arka Gdynia; Tomasz Stępień - Arka Gdynia; Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk; Miłosz Popławski - Lechia Gdańsk
 
Proszę o potwierdzenie przyjazdu na nr tel. 507-056-049 lub mail wiecior_rugby15@wp.pl do 31 sierpnia 2016. Brak potwierdzenia oznacza rezygnacje.
 
Stanisław Więciorek
 
MPS7: Wyniki II turnieju i klasyfikacja U16: Powołania do Zakopanego - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.727 liczba odwiedzin od
01.01.2014