POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.299.612 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Dziś mecz Holandia v Polska!03.03.2018

 
O godzinie 15.00, 3 marca br. (czyli dziś!), na stadionie w Amsterdamie zmierzą się piętnastki Holandii i Polski w ramach rozgrywek o Rugby Europe Trophy. Będzie to debiut trenera Duiana Linsdeya w oficjalnym meczu. Kadra Polski przygotowywała  się do meczu na krótkim zgrupowaniu w Hannoverze, na uwagę zasługuje powrót do kadry Dawida Banaszka, Michała Kępy i Radosława Rakowskiego. Przed szansą debiutu w reprezentacji staną Marcin Siemaszko i Adam Piotrowski, a w pierwszym składzie wyjdzie trzeci, Maciej Grabowski.

Adres stadionu: Nationaal Rugby Centrum (NRCA) Stadium, Bok de Korverweg 6, 1067 HR Amsterdam. 
Bilety: Do kupienia na stadionie, w dniu meczu będą kosztowały 12,5 euro, dzieci do lat 12 wstęp mają bezpłatny.
Link do transmisji [kliknij
 
Zawodnicy
01) Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
02) Kamil Bobryk - CS Vienne
03) Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
04) Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
05) Wojciech Król - Budowlani Lublin 
06) Marek Płonka Jr. - Lechia Gdańsk 
07) Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
08) Piotr Zeszutek (kapitan) - Ogniwo Sopot 
09) Dawid Plichta - Budowlani Łódź SA 
10) Dawid Banaszek - Arka Gdynia 
11) Andrzej Charlat - CS Beaune 
12) Michał Kępa - Orkan Sochaczew 
13) Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
14) Maciej Grabowski - Budowlani Lublin (debiutant)
15) Jędrzej Nowicki - CO Creusot Bourgogne  
 
Rezerwa
16) Sebastian Kacprzak - Lechia Gdańsk 
17) Marcin Siemaszko - Juvenia Kraków (debiutant) 
18) Robizon Kelberashvili - Budowlani Lublin
19) Adam Piotrowski - CS Bourgoin-Jallieu (debiutant)
20) Marek Mirosz - Pogoń Siedlce
21) Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
22) Tomasz Rokicki - Pogoń Siedlce
23) Radosław Rakowski - Arka Gdynia
 
Sztab reprezentacji
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż 
Trener młyna: Stanisław Więciorek 
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
Analiza wideo: Brian Fitzpatrick
Kierownik: Grzegorz Witczak
Lekarz: Bartosz Chudzik
Fizjoterapeuta: Karol Grablowski 
Fizjoterapeuta: Piotr Arasimowicz
 
Piotr Płoszaj

7: Powołania na turniej w Tunisie RET: Holandia v Polska 71:30

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.299.612 liczba odwiedzin od
01.01.2014