POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.581.486 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RDiM 18: IV Śląski Turniej DiM05.06.2017


Dokładnie 248 dzieci 3 czerwca br. wzięło udział w IV Śląskim Turnieju Dzieci i Młodzieży na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej. Rywalizowano w 3 kategoriach, zagrało 15 zespołów mini żaków, 5 zespołów żaków i 4 drużyny młodzików. 
 
MINI ŻACY
Grupa A
Czarni Bytom 1 - Biało-Czarni Nowy Sącz 2 10:2
Orkan Sochaczew 1 - Bureviesnik Chmielnicki 5:3
RC Częstochowa 2 - Biało-Czarni Nowy Sącz 2 2:6
Bureviesnik Chmielnicki - Czarni Bytom 1 9:3
Orkan Sochaczew 1 - RC Częstochowa 2 9:2
Biało-Czarni Nowy Sącz 2 - Bureviesnik Chmielnicki 3:2
Orkan Sochaczew 1 - Biało-Czarni Nowy Sącz 2 5:0
Czarni Bytom 1 - Orkan Sochaczew 5:8
RC Częstochowa 2 - Czarni Bytom 1 2:7
Bureviesnik Chmielnicki - Orkan Sochaczew 1 9:2
1.Orkan Sochaczew 1; 2.Czarni Bytom 1; 3.Bureviesnik Chmielnicki; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz 2; 5.RC Częstochowa 2
Grupa B
Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 2 10:2
Bajtle Ruda Śląska 2 - Budowlani Łódź 1:10
Orkan Sochaczew 2 - RC Częstochowa 1 3:7
Gorce Raba Niżna - Bajtle Ruda Śląska 2 11:1
Gorce Raba Niżna - Budowlani Łódź 2:1
Bajtle Ruda Śląska 1 - RC Częstochowa 1 5:7
Budowlani Łódź - RC Częstochowa 1 7:3
Orkan Sochaczew 2 - Bajtle Ruda Śląska 2 1:4
RC Częstochowa 1 - Gorce Raba Niżna 0:8
Gorce Raba Niżna  - Orkan Sochaczew 2 11:0
1.Gorce Raba Niżna; 2.Budowlani Łódź; 3.RC Częstochowa 1; 4.Bajtle Ruda Śląska 2; 5.Orkan Sochaczew 2
Grupa C
Bajtle Ruda Śląska 1 - Biało-Czarni Nowy Sącz 1 5:0
Biało-Czarni Nowy Sącz 1 - Hegemon Bytom 9:1
Hegemon Bytom - SP Międzyborów 2:10
SP Międzyborów - Czarni Bytom 2 8:0
Czarni Bytom 2 - Bajtle Ruda Śląska 1 0:10
Hegemon Bytom - Czarni Bytom 2 5:1
SP Międzyborów - Bajtle Ruda Śląska 1 4:4
Czarni Bytom 2 - Biało-Czarni Nowy Sącz 1 0:8
Bajtle Ruda Śląska1 - Hegemon Bytom 12:1
Biało-Czarni Nowy Sącz 1 - SP Międzyborów 4:1
1.Bajtle Ruda Śląska 1; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 1; 3.SP Międzyborów; 4.Hegemon Bytom; 5.Czarni Bytom 2
Faza finałowa: Orkan Sochaczew 1 - Gorce Raba Niżna 3:12; Bajtle Ruda Śląska 1 - Orkan Sochaczew 1 8:2; Gorce Raba Niżna - Bajtle Ruda Śląska 1 11:5
Kolejność końcowa: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska 1; 3.Orkan Sochaczew 1; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.Czarni Bytom 1; 7.SP Międzyborów; 8.Burevisnik Chmielnicki (Ukraina); 9.RC Częstochowa 1; 10.Biało-Czarni Nowy Sącz; 11.Bajtle Ruda Śląska 2; 12.Hegemon Bytom; 13.RC Częstochowa 2; 14.Orkan Sochaczew 2; 15.Czarni Bytom 2
 
ŻACY
Bureviesnik Chmielnicki - Orkan Sochaczew 9:0
Hegemon Bytom - Czarni Bytom 1:4
Orkan Sochaczew - Budowlani Łódź 0:7
Bureviesnik Chmielnicki - Czarni Bytom 6:0
Hegemon Bytom - Budowlani Łódź 1:10
Orkan Sochaczew - Czarni Bytom 6:1
Bureviesnik Chmielnicki - Budowlani Łódź 5:2
Orkan Sochaczew - Hegemon Bytom 8:1
Budowlani Łódź - Czarni Bytom 10:0
Hegemon Bytom - Bureviesnik Chmielnicki 0:9
Kolejność końcowa: 1.Burevisnik Chmielnicki; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.Czarni Bytom; 5.Hegemon Bytom
 
MŁODZICY
Budowlani Łódź - Bajtle Ruda Śląska 66:0
Orkan Sochaczew - Bajtle Ruda Śląska 73:0
Orkan Sochaczew - Gorce Raba Niżna 21:0
Gorce Raba Niżna - Bajtle Ruda Śląska 40:5
Gorce Raba Niżna - Budowlani Łódź 0:52
Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 21:0
Kolejność końcowa: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Bajtle Ruda Śląska

Wojciech Kołodziej

GPS7: Akredytacje dla mediów TOP14: Clermont mistrzem Francji

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.581.486 liczba odwiedzin od
01.01.2014