Puchar 6 Narodów - 2 kolejka15.02.2015

W drugiej kolejce Pucharu 6 Narodów zwyciężali Anglicy, Irlandczycy i Walijczycy.

Do 23 minuty, po przyłożeniu Sergio Parisse, Włosi prowadzili w meczu z Anglią, ale skończyło się porażką 17:47 i nadal zerowym bilansem zwycięstw z rugbistami spod znaku Czerwonej Róży.
Jonny Sexton i Ian Madigan zapewnili zwycięstwo Irlandii w meczu z Francją, pierwszy z nich celnie kopnął pięć karnych drugi jednego. Jedyne w tym meczu przyłożenie zdobył dla Francji Romain Taofifenua dziesięć minut przed końcem meczu.
Najwięcej emocji dostarczył mecz Szkocji z Walią. Gospodarze prowadzili 10:9 do 34 minuty, ale kiedy boisko z żółtą kartką opuścił Finn Russell karnego kopnął Leigh Halfpenny, a następnie podwyższył przyłożenie, które zdobył Rhys Webb ustalając wynik pierwszej połowy na 16:10. Po przerwie Greig Laidlaw zmniejszył dystans na 16:13, ale Walia odpowiedziała karnym (Halfpenny), przyłożeniem (Jonathan Davies) i podwyższeniem (Halfpenny) prowadząc 26:16. Końcówka należała do Szkotów, przyłożenie zdobył Jim Hamilton, na 26:23 podwyższył Russell, a następnie Glen Jackson ... zakończył spotkanie.

14.02.2015 Twickenham, Londyn
Anglia v Włochy 47:17 (15:5)

14.02.2015 Aviva Stadium, Dublin
Irlandia v Francja 18:11 (12:6)

15.02.2015 Murrayfield, Edynburg
Szkocja v Walia 23:26 (10:16)

Tabela: 1.Anglia 4 pkt. 68-33; 2.Irlandia 4 pkt. 44-14; 3.Francja 2 pkt. 26-26; 4.Walia 2 pkt. 42-44; 5.Szkocja 0 pkt. 31-41; 6.Włochy 0 pkt. 20-73.