POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Przed II Turniejem GP Kadetów 708.05.2019

 
II Turniej Grand Prix kadetów w Rugby 7
 
Termin turnieju - 12.05.2019
Miejsce turnieju - KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5
Organizatorzy - Polski Związek Rugby, KS Budowlani Łódź
Odprawa techniczna - 9.30; Rozpoczęcie - 10.00
Osoba do kontaktu - Jadwiga Borusławska tel. 42 656 32 25, budolodz@infocentrum.com
 
Grupa 1: KS Budowlani Łódź; AZS AWF Warszawa; GKR Tytan Gniezno
Grupa 2: RC Orkan Sochaczew; KR Husaria Kalisz; KS Husar Bolesławiec
Grupa 3: RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków; RC Lechia Gdańsk; RC Sparta Jarocin
Grupa 4: KS Budowlani Lublin; OKS Skra Warszawa; MKS Ogniwo Sopot
 
Harmonogram gier, boiska A i B:
M01. 10.00-10.14   A   AZS AWF Warszawa v GKR Tytan Gniezno
M02. 10.00-10.14   B   KR Husaria Kalisz v KS Husar Bolesławiec
M03. 10.15-10.29   A   RC Lechia Gdańsk v RC Sparta Jarocin
M04. 10.15-10.29   B   OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot
M05. 10.30-10.44   A   KS Budowlani Łódź v AZS AWF Warszawa
M06. 10.30-10.44   B   RC Orkan Sochaczew v KR Husaria Kalisz
M07. 10.45-10.59   A   RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk
M08. 10.45-10.59   B   KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa
M09. 11.00-11.14   B   GKR Tytan Gniezno v KS Budowlani Łódź
M10. 11.15-11.29   B   KS Husar Bolesławiec v RC Orkan Sochaczew
M11. 11.30-11.44   B   RC Sparta Jarocin v RzKS Juvenia Kraków
M12. 11.45-11.59   B   MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin
M13. 12.00-12.14   B   półfinał 9-12 3G2 3G3
M14. 12.15-12.29   B   półfinał 9-12 3G1 3G4
M15. 12.30-12.44   B   półfinał 5-8 2G2 2G3
M16. 12.45-12.59   B   półfinał 5-8 2G1 2G4
M17. 12.45-12.59   A   półfinał 1-4 1G2 1G3
M18. 13.00-13.14   A   półfinał 1-4 1G1 1G4
M19. 13.00-13.14   B   o 11 miejsce - PM14 v PM13
M20. 13.15-13.29   B   o 9 miejsce - WM14 v WM13
M21. 13.30-13.44   B   o 7 miejsce - PM16 v PM15
M22. 13.49-14.03   A   o 5 miejsce - WM16 v WM15
M23. 14.21-14.35   A   o 3 miejsce - PM18 v PM17
M24. 14.53-15.07   A   o 1 miejsce - WM18 v WM17
 
Przemysław Pustkowski
Komisarz Rozgrywek
 

Pliki do pobrania

pdf Lista Rugby 7
Przed II Turniejem GP Juniorów 7 Weekend z rugby 11-12.05.2019
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1