POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Propozycje na długi weekend05.11.2014

Czeka nas emocjonujący długi weekend, od soboty do wtorku zaplanowano wiele imprez rugby na które warto zarezerwować czas.
Rozgrywki Ekstraligi w Fazie II to każdy mecz o wszystko, tym razem o pierwsze miejsce w aktualnej tabeli zagrają Budowlani Łódź z Arką Gdynia, a o trzecie miejsce Lechia Gdańsk z Ogniwem Sopot.
Nie będzie kompletu rozegranych meczy w rundzie VI (czyli pierwszej rewanżowej) I i II ligi, większość zaplanowanych spotkań odbędzie się wiosną.
W niedzielę w Łodzi towarzyski mecz rozegrają reprezentacje juniorów Polski i Czech, będzie to zakończenie Konsultacji Kadr Wojewódzkich Juniorów.
We wtorek w Warszawie zostanie rozegrany Turniej Niepodległości w Rugby 7 z udziałem m.in. dwóch reprezentacji Polski U19 i dwóch reprezentacji Ukrainy.
Również we wtorek odbędzie się w Gnieźnie turniej o MP w Rugby 7 Okręg Zachodni, udział weźmie 10 drużyn w tym drużyny Ukrainian Barbarians i RC Radwiliszki (Litwa, miasto partnerskie Gniezna).
Na zakończenie trzy kolejne turnieje Dzieci i Młodzież, temperatura powietrza wzrosła więc najmłodsi nadal grają w rugby. 
 
Turniej Niepodległości - 11.11.2017, Warszawa
Turniej Rugby 7 z udziałem dwóch reprezentacji Polski U19 (główny: Reks, turniejowi: Michałkiewicz, Sienkiewicz)
 
Polska U18 v Czechy U18 - 09.11.2014, Łódź
godz. 10:30 (Mirosław Szczepański, Dariusz Marciniak, Przemysław Pustkowski).
 
Ekstraliga Faza II – runda III – 08-09.11.2014
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. - RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00; Michałkiewicz, Piotrowicz, Michalik)
MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 14.00; boisko AWFiS Gdańsk; Reks, Pantoł, Michalik)
Grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce - RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 16.00; Bedyński, Michałkiewicz, Janeczko, obserwator - Piotrowicz)
KS Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Jarowicz, Szostek)
 
I liga – runda VI (pierwsza rewanżowa) – 08/09.11.2014
Alfa Bydgoszcz v RKS Skra Warszawa (sobota, godz. 14.00; Stablewice k/Unisławia; Marciniak, Szczepański)
RC Legia Warszawa v KS Budowlani Lublin (przełożony na wiosnę)
Frogs Warszawa v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 13.00; zaległy mecz z Rundy I; Sienkiewicz, Bejm)
KS Budowlani Łódź v Frogs Warszawa (przełożony na wiosnę)
 
II liga – runda VI (pierwsza rewanżowa) – 08/09.11.2014 
Chaos Poznań v RC Czarni Pruszcz Gdański (niedziela, godz. 13.00; Bedyński)
AZS UZ RC Zielona Góra v KS Rugby Ruda Śląska (odbędzie się na wiosnę)
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław (odbędzie się na wiosnę)
 
3 Turniej Regionalny MPS7 - 11.11.2014, Gniezno
godz. 10.00, boisko przy ul. Strumykowej (główny: Szczepański, turniejowi: Jasiński, Bedyński)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
07.11.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
08.11.2014 : Turniej o Puchar Wójta Gminy Siedlce
10.11.2014 : Grand Prix Rugby 7 Kadetów i Młodzików, Gdynia
 
Grand Prix Rugby 7 Kadetów i Młodzików Kolejne transmisje internetowe
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11