POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.719.781 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Propozycje na długi weekend05.11.2014

Czeka nas emocjonujący długi weekend, od soboty do wtorku zaplanowano wiele imprez rugby na które warto zarezerwować czas.
Rozgrywki Ekstraligi w Fazie II to każdy mecz o wszystko, tym razem o pierwsze miejsce w aktualnej tabeli zagrają Budowlani Łódź z Arką Gdynia, a o trzecie miejsce Lechia Gdańsk z Ogniwem Sopot.
Nie będzie kompletu rozegranych meczy w rundzie VI (czyli pierwszej rewanżowej) I i II ligi, większość zaplanowanych spotkań odbędzie się wiosną.
W niedzielę w Łodzi towarzyski mecz rozegrają reprezentacje juniorów Polski i Czech, będzie to zakończenie Konsultacji Kadr Wojewódzkich Juniorów.
We wtorek w Warszawie zostanie rozegrany Turniej Niepodległości w Rugby 7 z udziałem m.in. dwóch reprezentacji Polski U19 i dwóch reprezentacji Ukrainy.
Również we wtorek odbędzie się w Gnieźnie turniej o MP w Rugby 7 Okręg Zachodni, udział weźmie 10 drużyn w tym drużyny Ukrainian Barbarians i RC Radwiliszki (Litwa, miasto partnerskie Gniezna).
Na zakończenie trzy kolejne turnieje Dzieci i Młodzież, temperatura powietrza wzrosła więc najmłodsi nadal grają w rugby. 
 
Turniej Niepodległości - 11.11.2017, Warszawa
Turniej Rugby 7 z udziałem dwóch reprezentacji Polski U19 (główny: Reks, turniejowi: Michałkiewicz, Sienkiewicz)
 
Polska U18 v Czechy U18 - 09.11.2014, Łódź
godz. 10:30 (Mirosław Szczepański, Dariusz Marciniak, Przemysław Pustkowski).
 
Ekstraliga Faza II – runda III – 08-09.11.2014
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. - RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00; Michałkiewicz, Piotrowicz, Michalik)
MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 14.00; boisko AWFiS Gdańsk; Reks, Pantoł, Michalik)
Grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce - RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 16.00; Bedyński, Michałkiewicz, Janeczko, obserwator - Piotrowicz)
KS Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Jarowicz, Szostek)
 
I liga – runda VI (pierwsza rewanżowa) – 08/09.11.2014
Alfa Bydgoszcz v RKS Skra Warszawa (sobota, godz. 14.00; Stablewice k/Unisławia; Marciniak, Szczepański)
RC Legia Warszawa v KS Budowlani Lublin (przełożony na wiosnę)
Frogs Warszawa v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 13.00; zaległy mecz z Rundy I; Sienkiewicz, Bejm)
KS Budowlani Łódź v Frogs Warszawa (przełożony na wiosnę)
 
II liga – runda VI (pierwsza rewanżowa) – 08/09.11.2014 
Chaos Poznań v RC Czarni Pruszcz Gdański (niedziela, godz. 13.00; Bedyński)
AZS UZ RC Zielona Góra v KS Rugby Ruda Śląska (odbędzie się na wiosnę)
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław (odbędzie się na wiosnę)
 
3 Turniej Regionalny MPS7 - 11.11.2014, Gniezno
godz. 10.00, boisko przy ul. Strumykowej (główny: Szczepański, turniejowi: Jasiński, Bedyński)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
07.11.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
08.11.2014 : Turniej o Puchar Wójta Gminy Siedlce
10.11.2014 : Grand Prix Rugby 7 Kadetów i Młodzików, Gdynia
 
Grand Prix Rugby 7 Kadetów i Młodzików Kolejne transmisje internetowe

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.719.781 liczba odwiedzin od
01.01.2014