POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.770.042 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy skład na mecz we Lwowie17.04.2014

Co prawda kadrowiczów czeka jeszcze świąteczna kolejka spotkań ligowych (poniedziałek wielkanocny), ale trener Marek Płonka podał już skład reprezentacji na ostatni w sezonie 2013/2014 mecz kadry w Pucharze Europy Narodów.
 
Przeciwko Ukrainie, we Lwowie mają szansę wystąpić:
1.Bysewski Radosław – Arka Gdynia, 2.Witoszyński Rafał – Lechia Gdańsk, 3.Kwiatkowski Rafał – Arka Gdynia, 4.Bobryk Kamil – CS Vienne, 4.Ignaczak Adrian – Budowlani SA Łódź, 5.Chróściel Adrian – Pogoń Siedlce, 6.Mirosz Michał – Budowlani SA Łódź, 8.Niedźwiedzki Stanisław – Budowlani Lublin, 9.Bartoszek Mateusz – Glasgow Hawks, 10.Płonka Marek- Lechia Gdańsk, 11.Majcher Cyprian – Lechia Gdańsk, 12.Karpiński Piotr- Budowlani SA Łódź, 13.Szostek Łukasz – Arka Gdynia, 14.Janeczko Rafał – Lechia Gdańsk, 15.Lorentowicz Dawid – Lechia Gdańsk, 16.Pawelec Robert – Pogoń Siedlce, 17.Wilczuk Mariusz – Lechia Gdańsk, 18.Rakowski Radosław – Arka Gdynia, 19.Szrejber Rafał – Arka Gdynia, 20.Kwiatkowski Robert – Lechia Gdańsk, 21.Gasik Tomasz – Pogoń Siedlce, 22.Rokicki Tomasz – Lechia Gdańsk, 23.Jurkowski Piotr – Orkan Sochaczew, 24.Buczek Grzegorz – Lechia Gdańsk, 25.Łuczak Sebastian – Budowlani SA Łódź.
W rezerwie pozostają: Szypura Bartosz – Posnania Poznań, Kowalewski Emil – Budowlani SA Łódź, Popławski Dawid – Lechia Gdańsk.
Konsultacja rozpoczyna się we wtorek, 22 kwietnia wieczorem. Kadrowicze do piątkowego ranka przebywać będą w hotelu Ossa, skąd po śniadaniu wyjadą do Lwowa.
 
Ukraina v Polska /Lwów, 26 kwietnia, godz. 14.00; sędziują: Chalon, Delpy, Vallon; komisarz: Michel Arpaillange (wszyscy Francja)/
MEJ: z Rumunami o III miejsce w grupie A Czwarte miejsce Polaków w grupie A

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.770.042 liczba odwiedzin od
01.01.2014