POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.567.027 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy skład na Mołdawię17.11.2017

 
Skład reprezentacji Polski i Mołdawii został ogłoszony podczas prezentacji w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, 17 listopada br. o godz. 17:00. W składzie Mołdawii (wszystkie nazwiska na końcu newsa) zobaczymy m.in. prezesa (Alexei Cotruța) i wiceprezesa federacji (Alexandru Şişcan).
 
Poniżej skład reprezentacji Polski, która w sobotę, 18 listopada br. o godz. 17.30 na stadionie MOSiR w Gdańsku zmierzy się z Mołdawią w ramach Rugby Europe Trophy sezon 2017/2018.
 
Zawodnicy
01) Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02) Kamil Bobryk - CS Vienne
03) Radosław Bysewski - SMRC Saint Médard
04) Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
05) Mateusz Bartoszek - SMRC Saint Médard
06) Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby
07) Marek Płonka Jr. - Lechia Gdańsk
08) Piotr Zeszutek (kapitan) - Ogniwo Sopot 
09) Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
10) Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot
11) Tomasz Rokicki - Pogoń Siedlce 
12) Daniel Gdula - Pogoń Siedlce
13) Kevin Bracik - Lechia Gdańsk
14) Szymon Sirocki - Arka Gdynia
15) Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce
 
Rezerwa
16) Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
17) Grzegorz Janiec - FCSR Rumilly
18) Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
19) Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin
20) Marek Mirosz - Pogoń Siedlce
21) Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
22) Jędrzej Nowicki - CO Creusot Bourgogne 
23) Jakub Bobruk - Budowlani Lublin 
 
Sztab
01) Stanisław Więciorek -Trener
02) Dariusz Komisarczuk -Trener
03) Tomasz Grodecki -Trener przygotowania fizycznego
04) Bartosz Chudzik - Lekarz
05) Grzegorz Lemiesz - Fizjoterapeuta
06) Maciej Brażuk - Menager reprezentacji
07) Grzegorz Witczak - Kierownik

Skład Mołdawii: Cangea Roman,Colev Alexandru, Morosanu Sergiu, Titica Veaceslav, Began Alexandru, Budaian Serghei, Brinza Gheorghe, Siscan Alexandru - Preguza Vadim - Popa Semion - Copitov Ion, Misin Igor, Cotruta Alexei, Gheorghies Mihai - Adam Adrian. Rezerwa: Macaria Nicnita, Lesanu Cristian, Cebotari Radu, Patrascu Mihai, Bilici Dumitru, Diaconu Mihai, Procopii Sergiu, Nimirenco Ion. Trener: Vlad Constantin.
 
Transmisja Polsat Sport Extra
 
Rugbowa zima w Wąbrzeźnie Polska i Mołdawia w Galerii Bałtyckiej

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.567.027 liczba odwiedzin od
01.01.2014