POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.361 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy skład na Mołdawię15.03.2017

 
Poniżej skład reprezentacji Polski (w podstawowym składzie dwóch debiutantów, a trzeci na ławce rezerwowych), która zagra w sobotę, 18 marca br. o godz. 12.30 (13.30 czasu lokalnego) z Mołdawią, 23 zawodników, których wybrał sztab szkoleniowy reprezentacji Polski z trenerem Blikkiesem Groenewaldem:
 
01) Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02) Łukasz Kujawa - Budowlani Łódź SA
03) Toma Mchedlidze - Budowlani Łódź SA
04) Piotr Karpiński II - Budowlani Łódź SA
05) Karol Perzak - Arka Gdynia 
06) Mateusz Bartoszek - SMRC Saint Médard
07) Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot
08) Piotr Zeszutek (kapitan) - Ogniwo Sopot 
09) Dawid Plichta - Budowlani Łódź SA
10) Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot 
11) Radosław Rakowski - Arka Gdynia 
12) Daniel Gdula - Pogoń Siedlce 
13) Grzegorz Szczepański (debiutant) - Ogniwo Sopot 
14) Wojciech Brzezicki (debiutant) - Budowlani Lublin 
15) Sebastian Gruszczyński - KS Budowlani Łódź
 
16) Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
17) Sebastian Kacprzak - Lechia Gdańsk 
18) Radosław Bysewski - Arka Gdynia 
19) Piotr Wiśniewski (debiutant) - Budowlani Lublin 
20) Marek Płonka Jr - Lechia Gdańsk 
21) Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot 
22) Tomasz Rokicki - Pogoń Siedlce
23) Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
 
Transmisja Rugby Europe TV [kliknij]
Transmisja w TV Moldova 1 [kliknij]
 
Organizacja rozgrywek młodzieżowych 2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rugby 7

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.361 liczba odwiedzin od
01.01.2014