POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.386 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy skład na Czechy27.10.2017

 
Poniżej skład reprezentacji Polski, która w sobotę, 28 października br. o godz. 14.00 na stadionie Marketa w Pradze zmierzy się z Czechami, mecz otworzy sezon 2017/2018 Rugby Europe Trophy.
Stanisław Więciorek ze sztabem szkoleniowym podał nazwiska 23 zawodników, którzy zagrają z Czechami, w składzie mamy pięciu debiutantów, są też powroty.
 
Zawodnicy
01) Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02) Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
03) Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
04) Wojciech Król - Budowlani Lublin 
05) Dawid Dybowski - Pogoń Siedlce (debiutant)
06) Marek Mirosz - Pogoń Siedlce 
07) Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
08) Piotr Zeszutek (kapitan) - Ogniwo Sopot 
09) Rafał Janeczko - Pogoń Siedlce 
10) Jędrzej Nowicki - Le Creusot (debiutant)
11) Tomasz Rokicki - Pogoń Siedlce 
12) Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
13) Kevin Bracik - Lechia Gdańsk
14) Szymon Sirocki - Arka Gdynia
15) Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce (debiutant)
 
Rezerwa
16) Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
17) Robizon Klberashwili - Budowlani Lublin (debiutant)
18) Sebastian Kacprzak - Lechia Gdańsk
19) Paweł Poniatowski - KS Budowlani Łódź
20) Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
21) Daniel Gdula - Pogoń Siedlce 
22) Jakub Kamiński - Budowlani Lublin (debiutant) 
23) Jakub Bobruk - Budowlani Lublin 
 
Sztab
01) Stanisław Więciorek -Trener
02) Dariusz Komisarczuk -Trener
03) Tomasz Grodecki -Trener przygotowania fizycznego
04) Bartosz Chudzik - Lekarz
05) Anna Słomińska - Fizjoterapeutka
06) Maciej Brażuk - Menager reprezentacji
07) Grzegorz Witczak - Kierownik
 
Transmisja Rugby Europe TV
 
KNK7: Zgrupowanie Ossa, gry kontrolne z Tabusoro Angels I liga - Runda I - Kolejka II

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.386 liczba odwiedzin od
01.01.2014