POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.761.890 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy skład na Czechy27.10.2017

 
Poniżej skład reprezentacji Polski, która w sobotę, 28 października br. o godz. 14.00 na stadionie Marketa w Pradze zmierzy się z Czechami, mecz otworzy sezon 2017/2018 Rugby Europe Trophy.
Stanisław Więciorek ze sztabem szkoleniowym podał nazwiska 23 zawodników, którzy zagrają z Czechami, w składzie mamy pięciu debiutantów, są też powroty.
 
Zawodnicy
01) Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02) Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
03) Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
04) Wojciech Król - Budowlani Lublin 
05) Dawid Dybowski - Pogoń Siedlce (debiutant)
06) Marek Mirosz - Pogoń Siedlce 
07) Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
08) Piotr Zeszutek (kapitan) - Ogniwo Sopot 
09) Rafał Janeczko - Pogoń Siedlce 
10) Jędrzej Nowicki - Le Creusot (debiutant)
11) Tomasz Rokicki - Pogoń Siedlce 
12) Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
13) Kevin Bracik - Lechia Gdańsk
14) Szymon Sirocki - Arka Gdynia
15) Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce (debiutant)
 
Rezerwa
16) Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
17) Robizon Klberashwili - Budowlani Lublin (debiutant)
18) Sebastian Kacprzak - Lechia Gdańsk
19) Paweł Poniatowski - KS Budowlani Łódź
20) Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
21) Daniel Gdula - Pogoń Siedlce 
22) Jakub Kamiński - Budowlani Lublin (debiutant) 
23) Jakub Bobruk - Budowlani Lublin 
 
Sztab
01) Stanisław Więciorek -Trener
02) Dariusz Komisarczuk -Trener
03) Tomasz Grodecki -Trener przygotowania fizycznego
04) Bartosz Chudzik - Lekarz
05) Anna Słomińska - Fizjoterapeutka
06) Maciej Brażuk - Menager reprezentacji
07) Grzegorz Witczak - Kierownik
 
Transmisja Rugby Europe TV
 
KNK7: Zgrupowanie Ossa, gry kontrolne z Tabusoro Angels I liga - Runda I - Kolejka II

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.761.890 liczba odwiedzin od
01.01.2014