POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.711.282 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy kadrę juniorów na ME02.04.2014

Po ostatnim zwycięskim sprawdzianie z Litwą trener Krzysztof Okapa dokonał wyboru 26 zawodników, którzy będą reprezentować polskie barwy podczas rozgrywanych w Wielkopolsce Mistrzostw Europy Juniorów.
Reprezentacja spotyka się w Pobiedziskach w hotelu Aleksandra ul. Radosna 6, w dniu. 08.04.2014 r.
Zawodnicy muszą posiadać:
-  ubiór treningowy,
-  dwie pary obuwia do gry na boisko naturalne: „wkręty” i „lanki”,
-  ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- dowód osobisty lub paszport, którego numery zostały podane Kierownikowi Kadry U18 do rejestracji zawodnika,
- oświadczenia (te które rozdał Kierownik Kadry U18) podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów,
- zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w Mistrzostwach Europy U18,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
Mistrzostwa Europy kończą się w dniu 19.04.2014 r. po oficjalnym zakończeniu w godzinach popołudniowych. Wyjazd można zaplanować o dowolnej godzinie w dniu 20.04.2014 r. z uwagi na Święta Wielkanocne.
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Zawodnicy powołani na Mistrzostwa Europy U18 w Wielkopolsce:
filarzy: Bartłomiej Kozak (Juvenia Kraków), Daniel Kosiorek (Skra Warszawa), Kamil Palasik (Orkan Sochaczew), Łukasz Scherrer (Section Paloise Rugby PAU/Francja);
młynarze: Marcin Gulka (Czarni w Bytomiu), Paweł Pepliński (RC Ruda Śląska);
II linia: Maciej Kociński (Budowlani Łódź), Jakub Mańkowski (RC Ruda Śląska), Przemysław Serafin (Budowlani Łódź);
III linia: Dawid Radwański (Budowlani Łódź), Paweł Gajowniczek (Czarni Pruszcz Gd.), Mateusz Nitschke (Posnania Poznań), Dominik Nowiński (Budowlani Łódź), Daniel Pamięta (Orkan Sochaczew);
łącznicy młyna: Mateusz Plichta (Orkan Sochaczew), Marek Miśkiewicz (Budowlani Łódź);
łącznicy ataku: Michał Kępa (Orkan Sochaczew), Łukasz Król (Skra Warszawa);
środkowi ataku: Jakub Młyńczak (Orkan Sochaczew), Bartosz Kubalewski (Posnania Poznań), Karol Skrzypiński (Lechia Gdańsk);
skrzydłowi ataku: Oskar Soczewica (RC Massy Essone/Francja), Maciej Grabowski (Budowlani Lublin), Jędrzej Nowicki (Skra Warszawa);
obrońcy: Krystian Pogorzelski (Budowlani Łódź/Marlin Ozorków), Paweł Urbaniak (Budowlani Łódź).
Zawodnicy rezerwowi (po otrzymaniu informacji od trenera kadry do dnia 11.04.2014 r.): Jakub Pietrasiak – BBRC Łódź, Mateusz Popiołek – Orkan Sochaczew, Paweł Adamski – Sparta Jarocin, Andrzej Szczęsny – Lechia Gdańsk, Wojciech Lubisz – Budowlani Lublin.
Kadra  szkoleniowa: trener – Krzysztof  Okapa, asystent trenera – Karol Czyż, fizjoterapeuta – Robert Cajzer, kierownik reprezentacji – Wiesław Piotrowicz.
 
Ekstraliga: komplet zwycięstw gości PEN: Mołdawianie zwycięzcy w Siedlcach

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.711.282 liczba odwiedzin od
01.01.2014