POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.305 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Powołania na konsultację Kadry Kobiet31.10.2014

W dniach 07-11 listopada 2014 r. odbędzie się ostatnia w tym roku konsultacja Kadry Narodowej Kobiet w rugby 7. Tym razem, poza wspólnymi treningami i startem w „Liberty Cup”, reprezentantki zostaną poddane badaniom na warszawskiej AWF.
 
Akcja rozpoczyna się już w piątek, 07 listopada, kiedy zawodniczki mogą już stawić się na nocleg w „Fort Hotel”, ul. Modlińska 310/312, Warszawa. Trener Tomasz Kapustka prosi o szybką informację zwrotną (506-504-581, posnania_rugby@op.pl), kiedy poszczególne powołane zawodniczki mogą dotrzeć na miejsce zakwaterowania, bądź też bezpośrednio na teren AWF (badania i sesje treningowe). 
 
Lista zawodniczek powołanych na konsultację badawczo- startową w Warszawie w dniach 07-11.11.2014 r.
- Karolina Jaszczyszyn, Dagna Westfeld, Laura Abucewicz, Julita Kołodziej (Biało- Zielone Ladies Gdańsk);
- Anna Tkaczuk, Karolina Nalewczyńska (AZS AWF Syrenki Warszawa);
- Katarzyna Paszczyk, Agnieszka Kowalczyk (Black Roses Posnania);
- Agata Ładońska (Błyskawice Wrocław);
- Sylwia Rolka (Legia Warszawa);
- Marta Jarecka (Delia Atomówki Łódź);
- Angelika Piekorz, Sylwia Łuksik (Diablice Ruda Śląska); 
- Sylwia Gołda (RC Częstochowa)
- Elżbieta Brzustowska, Aneta Adamiak (Tygrysice Sochaczew)
rezerwa:
- Monika Adamiak, Sylwia Witkowska (Tygrysice Sochaczew);
- Hanna Maliszewska, Marlena Mroczyńska (Biało- Zielone Ladies Gdańsk);
- Dominika Żurek (Diablice Ruda Śląska).
 
ME U19 : Polska v Holandia 17:18 ME U19 : Polska v Rumunia 8:64

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.305 liczba odwiedzin od
01.01.2014