POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 71

9.977.558 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Powołania na Olimpijskie Nadzieje Rugby 724.08.2017

 
W dniach 24-27.08.2017 w Krakowie odbędzie się akcja kadry U16 Rugby 7, zakończona rozegraniem międzynarodowego turnieju rugby 7 „Olimpijskie Nadzieje”.
 
Powołania, kadra U16 Turniej Rugby 7 Olimpijskie Nadzieje:
1.     Morus Marcin (Juvenia Kraków)
2.     Bryl Artur (Juvenia Kraków, Akademia Exeter)
3.     Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków)
4.     Misiak Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
5.     Szwarc Michał (RC Orkan Sochaczew)
6.     Kitliński Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
7.     Mroziński Jan (RC Orkan Sochaczew)
8.     Siedlecki Paweł (Budowlani Lublin)
9.     Tomaszewski Dominik (Budowlani Lublin)
10.   Kędzierski Grzegorz (Budowlani Lublin)
11.   Louis Wiszniewski (Anglia, Stowe on the Wold oraz Oxfordshire U17 County)
12.   Piórkowski Filip (Budowlani Łódź)
13.   Niespodziany Olaf (Lechia Gdańsk)
14.   Mucha Aleksander (Budowlani Lublin)
15.   Szerment Jakub (Budowlani Łódź)
16.   Syska Jakub (BBRC Łódź)
17.   Wojtaś Mateusz (Legia Warszawa)
18.   Struss Ksawery (RC Orkan Sochaczew)
19.   Kozioł Jacek (Huzar Bolesławiec)
20.   Kisiel Hubert (Legia Warszawa)
21.   Wołowczyk Nikolas (Ogniwo Sopot)
22.   Bartosiewicz Aleksander (BBRC Łódź) 
23.   Dobijański Przemysław (RC Orkan Sochaczew)
24.   Wielądek Mateusz (Legia Warszawa)
 
Trener: Misiak Maciej
Trener: Maciejewski Marek
Kierownik: Szwarc Jan, Zbigniew Grądys
Fizjoterapeuta: Sobieraj Jakub

Maciej Misiak
 
Regulamin Super 7 - sezon 2017-18 Rugby na Plaży: Zgorzałe 2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 71

9.977.558 liczba odwiedzin od
01.01.2014