POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.559.290 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Powołania na Olimpijskie Nadzieje Rugby 724.08.2017

 
W dniach 24-27.08.2017 w Krakowie odbędzie się akcja kadry U16 Rugby 7, zakończona rozegraniem międzynarodowego turnieju rugby 7 „Olimpijskie Nadzieje”.
 
Powołania, kadra U16 Turniej Rugby 7 Olimpijskie Nadzieje:
1.     Morus Marcin (Juvenia Kraków)
2.     Bryl Artur (Juvenia Kraków, Akademia Exeter)
3.     Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków)
4.     Misiak Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
5.     Szwarc Michał (RC Orkan Sochaczew)
6.     Kitliński Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
7.     Mroziński Jan (RC Orkan Sochaczew)
8.     Siedlecki Paweł (Budowlani Lublin)
9.     Tomaszewski Dominik (Budowlani Lublin)
10.   Kędzierski Grzegorz (Budowlani Lublin)
11.   Louis Wiszniewski (Anglia, Stowe on the Wold oraz Oxfordshire U17 County)
12.   Piórkowski Filip (Budowlani Łódź)
13.   Niespodziany Olaf (Lechia Gdańsk)
14.   Mucha Aleksander (Budowlani Lublin)
15.   Szerment Jakub (Budowlani Łódź)
16.   Syska Jakub (BBRC Łódź)
17.   Wojtaś Mateusz (Legia Warszawa)
18.   Struss Ksawery (RC Orkan Sochaczew)
19.   Kozioł Jacek (Huzar Bolesławiec)
20.   Kisiel Hubert (Legia Warszawa)
21.   Wołowczyk Nikolas (Ogniwo Sopot)
22.   Bartosiewicz Aleksander (BBRC Łódź) 
23.   Dobijański Przemysław (RC Orkan Sochaczew)
24.   Wielądek Mateusz (Legia Warszawa)
 
Trener: Misiak Maciej
Trener: Maciejewski Marek
Kierownik: Szwarc Jan, Zbigniew Grądys
Fizjoterapeuta: Sobieraj Jakub

Maciej Misiak
 
Regulamin Super 7 - sezon 2017-18 Rugby na Plaży: Zgorzałe 2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.559.290 liczba odwiedzin od
01.01.2014