POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.360 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Powołania dla młodzieżowców02.09.2014

W przyszłym tygodniu w Warszawie w roli szkoleniowca kadry narodowej zadebiutuje Tomasz Borowski.

Pierwszymi wybranymi przez trenera warszawskiej Skry zawodnikami, którzy mają poważne szanse reprezentowania nas na Mistrzostwach Europy w Portugalii (24.10.-02.11.2014)  zostali: 1.Hugon Noszczyk (Posnania), 2.Kamil Palasik (Orkan), 3.Łukasz Kujawa (Budowlani SA Łódź), 4.Karol Król (Skra), 5.Daniel Kosiorek (Skra), 6.Arek Gmitrzuk (Skra), 7.Szymon Chmielewski (Orkan), 8.Marcin Urbaniak (Budowlani SA Łódź), 9.Radosław Dabkiewicz (Lechia), 10.Rafał Biernacki (Pogoń), 11.Jarosław Michalak (Juvenia), 12.Maciej Kociński (Budowlani Łódź), 13.Jakub Budnik (Orkan), 14.Daniel Komosiński (Arka), 15.Oskar Zypper (Arka), 16.Wojciech Kapustka (Posnania), 17.Marek Miśkiewicz (Budowlani Łódź), 18.Przemysław Rajewski (Pogoń), 19.Patryk Reksulak (Budowlani SA Łódź), 20.Kevin Bracik (Lechia), 21.Patryk Kiełsa (Skra), 22.Krzysztof Piłowski (Orkan), 23.Jędrzej Nowicki (Skra), 24.Bartłomiej Sierant (Juvenia), 25.Krystian Pogorzelski (Budowlani Łódź), 26.Bartosz Kubalewski (Posnania).

Rezerwowi: Kosma Zalewski (Posnania), Krzysztof Mucha (Skra), Hubert Olejnik (Posnania), Cezary Czarnecki (Orkan), Wojciech Lubisz (Budowlani Lublin), Łukasz Król (Skra), Michał Kępa (Orkan).

Zbiórka zawodników nastąpi w czwartek, 11 września o godz. 14.00 na boisku Skry przy ulicy Wawelskiej. Po rozruchu planowany jest obiad, a po nim główny trening.

Warto przypomnieć, że w roku 2011 nasi młodzi zawodnicy sięgnęli po tytuł Mistrzów Europy do lat 20 wysoko pokonując w finale zawodów w Siedlcach - Mołdawię (zdjęcie). Powtórzenie takiego wyczynu w Portugalii będzie jednak znacznie trudniejsze, bowiem wśród rywali znajdą się zespoły ścisłej europejskiej elity.

Blisko sensacji w Gdańsku Polska U17 pokonała Czechów

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.360 liczba odwiedzin od
01.01.2014