POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.775.213 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Powołania dla młodzieżowców02.09.2014

W przyszłym tygodniu w Warszawie w roli szkoleniowca kadry narodowej zadebiutuje Tomasz Borowski.

Pierwszymi wybranymi przez trenera warszawskiej Skry zawodnikami, którzy mają poważne szanse reprezentowania nas na Mistrzostwach Europy w Portugalii (24.10.-02.11.2014)  zostali: 1.Hugon Noszczyk (Posnania), 2.Kamil Palasik (Orkan), 3.Łukasz Kujawa (Budowlani SA Łódź), 4.Karol Król (Skra), 5.Daniel Kosiorek (Skra), 6.Arek Gmitrzuk (Skra), 7.Szymon Chmielewski (Orkan), 8.Marcin Urbaniak (Budowlani SA Łódź), 9.Radosław Dabkiewicz (Lechia), 10.Rafał Biernacki (Pogoń), 11.Jarosław Michalak (Juvenia), 12.Maciej Kociński (Budowlani Łódź), 13.Jakub Budnik (Orkan), 14.Daniel Komosiński (Arka), 15.Oskar Zypper (Arka), 16.Wojciech Kapustka (Posnania), 17.Marek Miśkiewicz (Budowlani Łódź), 18.Przemysław Rajewski (Pogoń), 19.Patryk Reksulak (Budowlani SA Łódź), 20.Kevin Bracik (Lechia), 21.Patryk Kiełsa (Skra), 22.Krzysztof Piłowski (Orkan), 23.Jędrzej Nowicki (Skra), 24.Bartłomiej Sierant (Juvenia), 25.Krystian Pogorzelski (Budowlani Łódź), 26.Bartosz Kubalewski (Posnania).

Rezerwowi: Kosma Zalewski (Posnania), Krzysztof Mucha (Skra), Hubert Olejnik (Posnania), Cezary Czarnecki (Orkan), Wojciech Lubisz (Budowlani Lublin), Łukasz Król (Skra), Michał Kępa (Orkan).

Zbiórka zawodników nastąpi w czwartek, 11 września o godz. 14.00 na boisku Skry przy ulicy Wawelskiej. Po rozruchu planowany jest obiad, a po nim główny trening.

Warto przypomnieć, że w roku 2011 nasi młodzi zawodnicy sięgnęli po tytuł Mistrzów Europy do lat 20 wysoko pokonując w finale zawodów w Siedlcach - Mołdawię (zdjęcie). Powtórzenie takiego wyczynu w Portugalii będzie jednak znacznie trudniejsze, bowiem wśród rywali znajdą się zespoły ścisłej europejskiej elity.

Blisko sensacji w Gdańsku Polska U17 pokonała Czechów

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.775.213 liczba odwiedzin od
01.01.2014