POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Polska liga: pierwsze porażki liderów14.04.2014

I liga, runda VIII – 13.04.2014 (niedziela)
KS Budowlani Łódź v RC Czarni Pruszcz Gdański 7-13 (7:3) (Hubert  Bedyński, Wiesław Piotrowicz, Leszek Kościelniak)
Punkty dla Czarnych: Dmytro Bordovskyi 8 (2K,1pd), Mariusz Kasperek 5 (kP);
Punkty dla Budowlanych: Dominik Plich 5 (P), Maciej Rudalski 2 (pd);
Żółte kartki: Marek Wasiński (Budowlani), Piotr Orzłowski (Czarni).
RzKS Juvenia Kraków v RKS Skra Warszawa 44-34 (27:5) (Maciej Sienkiewicz, Grzegorz Piaskowski)
Punkty dla Juvenii: Marcin Sokołowski 10 (2P), Jarosław Knowa 10 (2P), Kamil Radzik 10 (2P), Bartłomiej Sierant 9 (3pd, 1K), Damian Zając 5 (P);
Punkty dla Skry: Michał Kępa 10 (2P), Kamil Matusiak 10 (2P), Sebastian Kostałkowski 5 (P), Michał Droszcz 5 (P), Łukasz Nowosz 4 (2pd);
Czerwone kartki: Maciej Dorywalski (Juvenia), Filip Baszczewski (Skra).
Alfa Bydgoszcz v Frogs Warszawa 19-36 (7:5) (Dariusz Marciniak, Damian Wolsza)
Punkty dla Frogs: Steven Weeks-Johnson 10 (2P), Mikołaj Kacz 6 (3pd), Timothy Martin 5 (P), Patrick Mitchell 5 (P), Jamie Low 5 (kP), Antoni Okniński 5 (P);
Punkty dla Alfy: Marcin Pawłowski 5 (P), Jakub Janecki 5 (P), Paweł Pieńczewski 5 (P), Marcin Dankowski 4 (2pd).
 
II liga, runda VII – 13.04.2014 (niedziela)
RC Ruda Śląska v KS Rugby Wrocław 33-13 (19:6) /Janusz Wilk/
Punkty dla RC Ruda: Pepliński 10 (2P), Płuska 8 (4pd), Jopert 5 (P), Siwyla 5 (P), Tokarski K. 5 (P);
Punkty dla KS Rugby: Hernandes 8 (1pd, 2K), Grzesiak 5 (P);
Żółta kartka: Dominik Bryński (RC Ruda).
RC Legia Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz 48-7 (10:7) /Adrian Pawlik/
Punkty dla Legii: Michał Zdziech 18 (2P, 4pd), Daniel Żółkowski 10 (2P), Wojciech Woźniak 5 (P), Tomasz Wosiński 5 (P), Tomasz Jędral 5 (P), Radosław Gładysz 5 (P);
Punkty dla Biało-Czarnych: Tomasz Kubisz 7 (1P, 1pd)
Baltic Cup dla gdańskiej Lechii MEJ: z Rumunami o III miejsce w grupie A
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1