POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.049.970 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Półfinały Rozgrywek Szkolnych RT04.11.2015


Przedstawiamy daty i miejsca rozegrania turniejów półfinałowych Szkolnej Ligi Rugby Tag (Szkolna LRT) i Gimnazjalnej Ligi Rugby Tag (Gimnazjalna LRT) we wszystkich ośmiu województwach biorących udział w programie. Półfinałowy "maraton" szesnastu imprez otwiera dzisiejszy turniej w Lublinie, a zamyka turniej w Jarocinie planowany 2 grudnia br. 
Turniej finałowy Szkolnej ligi Rugby Tag zostanie rozegrany 10 grudnia br. w łódzkiej Atlas Arenie. 
Turniej finałowy Gimnazjalnej Ligi Rugby Tag zostanie rozegrany 9 grudnia br. w poznańskiej Hali Sportowo-Widowiskowej Arena.

Lp Województwo Liga Data turnieju Miejsce turnieju
1 dolnośląskie Gimnazjalna LRT 2015-11-26 MZS nr 1, ul. Jana Pawla II 38c, Bolesławiec
2 dolnośląskie Szkolna LRT 2015-11-26 MZS nr 1, ul. Jana Pawla II 38c, Bolesławiec
3 śląskie Gimnazjalna LRT 2015-11-19 Hala Sportowa, Częstochowa
4 śląskie Szkolna LRT 2015-11-19 Hala Sportowa, Częstochowa
5 małopolskie Gimnazjalna LRT 2015-11-22 Kraków Mała Hala, Tauron Arena Kraków
6 małopolskie Szkolna LRT 2015-11-22 Kraków Mała Hala, Tauron Arena Kraków
7 lubelskie Gimnazjalna LRT 2015-11-04 Hala Zespołu Szkół nr 12, ul. Sławinkowskiej 50, Lublin
8 lubelskie Szkolna LRT 2015-11-19 Hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
9 łódzkie Gimnazjalna LRT 2015-11-06 Hala, ul. Małachowskiego 3/5, Łódź
10 łódzkie Szkolna LRT 2015-11-13 Hala MOSiR, ul. Skorupki 34, Łódź
11 wielkopolskie Gimnazjalna LRT 2015-12-02 Zespół Szkół nr 3, ul. Wrocławska 168, Jarocin
12 wielkopolskie Szkolna LRT 2015-11-24 Zespół Szkół, ul. Szkolna 16, Cielcza
13 pomorskie Gimnazjalna LRT 2015-11-12 Stadion Ogniwa, ul. Jana z Kolna 18, Sopot
14 pomorskie Szkolna LRT 2015-11-12 Stadion Ogniwa, ul. Jana z Kolna 18, Sopot
15 mazowieckie Gimnazjalna LRT 2015-11-20 Siedlce, miejsce do ustalenia
16 mazowieckie Szkolna LRT 2015-11-20 Siedlce, miejsce do ustalenia

.

U23: Powołania do Ossy W grudniu przedłużamy Licencje Trenerskie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.049.970 liczba odwiedzin od
01.01.2014