POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.209 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Zaproszenie do Zduńskiej Woli - Aktualizacja 212.10.2017


III Turniej O Puchar Polski w Rugby 7 odbędzie się w sobotę, 14 października br. w Zduńskiej Woli na obiektach MOSiR przy ulicy Łaskej. Początek turnieju godz. 11.00, odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 10.30.
Ponieważ z udziału w turnieju zrezygnowały drużyny z Bytomia i Sosnowca nowy układ grup i kolejność gier poniżej:
 
Grupa A, boisko B                  Grupa B, boisko A                                         
1.Posnania Poznań                  2.Tytan Gniezno                      
4.Werewolves Wąbrzeźno         3.Ruby Bełchatów                              
5.GRC Łódź                             6.Husar Bolesławiec
8.Rugby Wrocław                     7.RK Zduńska Wola
                           
godz.11.00   A  Tytan - RKZW
         11.00  B   Posnania - Wrocław
         11.20  A   Husar - Bełchatów
         11.20  B   GRC - Werewolves
         11.40  A   RKZW - Husar
         11.40  B   GRC - Wrocław
         12.00  A   Tytan - Bełchatów
         12.00  B   Posnania - Werewolves
         12.20  A   Bełchatów - RKZW
         12.20  B   Werewolves - Wrocław
         12.40  A   Husar - Tytan
         12.40  B   GRC - Posnania 
Półfinały 
         13.00   A   A1 - B2
         13.20   A   B1 - A2
Finały
         13.00   B   o VII m     A4 - B4
         13.20   B   o V  m      A3 - B3
         14.00   A   o III m       L 1/2 f
         14.20   A  o  I  m        W 1/2 f
 
Uwaga: Jeszcze raz proszę wszystkich o punktualne przybycie na turniej oraz wypełnienie postanowień regulaminu oraz wniesiesie na konto PZR (nr podany w regulaminie) opłaty startowej w wysokości 150 zł.
Boisko B posiada syntetyczną nawierzchnię proszę aby drużyny grupy A miały przygotowane odpowiednie obuwie do gry.
 
Ireneusz Pietrak
 
RTDiM: Zaproszenie do Sopotu Weekend z rugby 14-15.10.2017

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.209 liczba odwiedzin od
01.01.2014