POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.578.957 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Zaproszenie do Warszawy - Aktualizacja08.11.2016

 
V Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbędzie się w sobotę, 12 listopada br. w Warszawie na boisku przy ul. Marymonckiej 34. Początek turnieju godz. 10.30. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 9.30.
 
grupa A: 1.Czarni Pruszcz Gd, 8.Rugby Białystok, 9,.Mazovia Mińsk Mazowiecki
grupa B: 2.Tytan Gniezno, 7,AZS AWF Warszawa, 10.Roland Iwano-Frankowsk
grupa C: 3.Posnania Poznań, 6.Husar Bolesławiec, 11.Frogs Warszawa,
grupa D: 4.Szarża Grudziądz, 5.Rugby Team Olsztyn, 12.Unia Brześć Białoruski
grupa E: 13.Werewolves Wąbrzeżno, 14.Husaria Kalisz, 15.UKS Ciechan Szymon Kołecki Ciechanów, 16.Frogs II Warszawa
 
Boisko A                                             Boisko B
godz.10.30   Białystok - Mazovia         Werewolves - Frogs II
        10.47   AZS AWF - Roland          Husaria - Ciechan
        11.05   Husar - Frogs                  Olsztyn - Unia
        11.22   Czarni - Białystok            Frogs II - Ciechan
        11,40   Tytan - AZS- AWF           Werewolves - Husaria 
        12.00   Posnania - Husar             Szarża - Olsztyn
        12.18   Mazovia - Czarni              Husaria - Frogs II
        12.36   Roland - Tytan                Ciechan - Werewolves
        12.54   Frogs - Husar                  Unia - Szarża
Półfinały
        13.30   I    A3 - D3                       II    B3 - C3        
        13.48  III   A2 - D2                       IV   B2 - C2
        14.05  V    A1 - D1                      VI   B1 - C1
Finały
         14.30   o V m   W III - W IV         o XI m   L V - L VI
         14.50   o III m   L I - L II              o IX m   W V - W VI
         15.10   o I m    W I - W II            o VII m  L III - L IV
 
Uwaga: Drużyny z grupy E grają tylko w grupie i są klasyfikowane na miejscach 13-16.
 
Ireneusz Pietrak
 
PPR7: Zaproszenie do Białegostoku - Aktualizacja PPR7: Zaproszenie do Krakowa

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.578.957 liczba odwiedzin od
01.01.2014