banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.228 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Zaproszenie do Sopotu 222.09.2015


II Turniej Pucharu Polski w rugby 7 jednocześnie I Memoriał Waldemara Zajczonko odbędzie się w niedzielę, 4 października br. w Sopocie na stadionie im. Edwarda Hodury przy ulicy Jana z Kolna 18. Początek turnieju godz.9.30, odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz.9.00. 

Przypominam wszystkim kierownikom ekip o obowiązku stawienia się na odprawie technicznej, wpłacenia 500 zł zwrotnej kaucji na konto PZR. Turniej rozgrywany będzie na boisku o syntetycznej nawierzchni zatem proszę aby zawodnicy posiadali ze sobą odpowiednie obuwie do gry.

Uczestnicy
Grupa A: 1.Posnania Poznań, 6.RK Unisław, 7.Kaskada Szczecin
Grupa B: 2.Tytan Gniezno, 5.Ogniwo Sopot, 8.Szarża Grudziądz
Grupa C: 3.Rugby Białystok, 4.Lechia Gdańsk, 9.AZS AWFiS Gdańsk
Eliminacje
godz.9.30   Unisław - Kaskada
        9.47   Ogniwo - Szarża               
      10.04   Lechia - AZS AWFiS
      10.21   Posnania - Unisław
      10.38   Tytan - Ogniwo
      10.55   Białystok - Lechia
      11.12   Posnania - Kaskada
      11,29   Tytan - Szarża
      11.46   Białystok - AZS AWFiS
Finały
      12.15    A3 - C3
      12.32    A2 - C2
      12.49    A1- C1
      13.08    A3 - B3
      13.25    A2 - B2
      13.42    A1 - B1 
      13.59    B3 - C3
      14.16    B2 - C2
      14.33    B1 - C1
 
Uwaga: Do turnieju zgłosiło się więcej drużyn, ale ze względów technicznych w turnieju może zagrać tylko 9 z nich.
Jeżeli któraś z zakwalifikowanych drużyn nie będzie mogła przyjechać na turniej bardzo proszę o natychmiastowe powiadomienie mnie abym mógł zaprosić inną drużynę. 
 
Ireneusz Pietrak
 
Szkolenie dla nauczycieli w Bydgoszczy w ZS nr 8 RTDiM: Zaproszenie do Jarocina
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.228 liczba odwiedzin od
01.01.2014