POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.451 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: XI Turniej w Zduńskiej Woli04.05.2017

 
XI turniej eliminacyjny o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w środę 3 maja 2017 w Zduńskiej Woli na boisku przy ulicy Łaskiej.
 
Posnania - Bełchatów          33:7                          
Tytan - Czarni                     12:12
Werewolves - Wrocław         28:12                          
Husar - Olsztyn                  19:7
RKZW - Posnania                0:36
GRC - Czarni                       5:26
Wrocław - Bełchatów            12:28
Olsztyn - Tytan                    5:24
Werewolves - RKZW            19:0
Husar - GRC                        10:0
Wrocław - Posnania              0:46
Olsztyn - Czarni                   0:33 
Bełchatów - Werewolves      33:7
Tytan - Husar                      12:14
RKZW - Wrocław                12:14
GRC - Olsztyn                    24:10
Werewolves - Posnania        0:50
Husar - Czarni                     0:49 
RKZW - Bełchatów              12:19
GRC - Tytan                        0:18    
 
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.Klub Rugby Bełchatów; 3.Werewolves Wąbrzeźno; 4.KS Rugby Wrocław; 5.RK Zduńska Wola
Grupa B: 1.Czarni Pruszcz Gdański; 2.Husar Bolesławiec; 3.Tytan Gniezno; 4.Gentlemen’s RC Łódź; 5.Rugby Team Olsztyn    
        
Finał o IX m.     RKZW - Olsztyn            17:7
Finał o VII m.    Wrocław - GRC             31:17
Finał o V m.     Tytan - Werewolves        17:12
Finał o III m.     Husar - Bełchatów          28:0
Finał o I m.       Posnania - Czarni          31:14
 
Klasyfikacja końcowa
01.Posnania Poznań                 19 pkt
02.Czarni Pruszcz Gdański        17 pkt
03.Husar Bolesławiec                15 pkt
04.Rugby Klub Bełchatów          13 pkt 
05.Tytan Gniezno                      11 pkt
06.Werewolves Wąbrzeźno         9  pkt
07.KS Rugby Wrocław                7  pkt
08.Gentlemen’s RC Łódź            5  pkt
09.RK Zduńska Wola                  3  pkt
10.Rugby Team Olsztyn              1  pkt 
 
Ireneusz Pietrak

Klasyfikacja po XI turniejach [kliknij]
Klasyfikacja Super 7 po XIV turniejach [kliknij]
 
7: Polska grała z Izraelem i Litwą I liga bez Czarnych Pruszcz Gdański?

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.451 liczba odwiedzin od
01.01.2014