POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.469.639 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: VII Turniej w Szczecinie10.04.2017

 
VII Turniej eliminacyjny o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w niedzielę 9 kwietnia br. w Szczecinie na boisku przy ulicy Tenisowej.

1.Posnania Poznań               2.Tytan Gniezno
4.Werewolves Wąbrzeźno     3.Kaskada Szczecin
5.Unia Brześć Białoruski       6.AZS AWFiS Gdańsk
8.Rugby Wrocław                 7.RC Greifwald
 
Posnania - Wrocław           44:0 (24:0)
Tytan - Greifwald                45:7 (14:7)
Werewolves - Unia             12:5 (5:5)
Kaskada - AZS AWFiS      19:17 (0:17)
Wrocław - Unia                  36:15 (14:15)
AZS AWFiS - Greifwald      43:12 (26:10)
Posnania - Werewolves      46:0 (31:0) 
Tytan - Kaskada                 10:7 (5:0)
Werewolves - Wrocław       12:12 (5:0)  
Kaskada - Greifwald           38:7 (0:22)
Unia - Posnania                 0:34 (0:22)
AZS AWFiS - Tytan           24:12 (12:12)
 
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.Rugby Wrocław; 3.Werewolves Wąbrzeźno; 4.Unia Brześć Białoruski
Grupa B: 1.AZS AWFiS Gdańsk; 2.Kaskada Szczecin; 3.Tytan Gniezno; 4.RC Greifwald
 
Półfinały
Posnania - Kaskada           24:0 (17:0)
AZS AWFiS - Wrocław       54:0 (35:0)
 
Finał o VII m      Unia - Greifwald             24:19 (14:0)
Finał o V m        Werewolves - Tytan          0:48 (0:26)
Finał o III m       Kaskada - Wrocław         43:5 (24:0)
Finał o I m         Posnania - AZS AWFiS     31:5 (19:5)
 
Klasyfikacja VII Turnieju PPR7 w Szczecinie
01.Posnania Poznań             15 pkt
02.AZS AWFiS Gdańsk         13 pkt
03.Kaskada Szczecin            11 pkt
04.Rugby Wrocław                 9 pkt
05.Tytan Gniezno                   7 pkt
06.Werewolves Wąbrzeźno     5 pkt
07.Unia Brześć Białoruski       3 pkt
08.RC Greifwald (Niemcy)       1 pkt
 
Klasyfikacja PPR7 po VII turniejach 
01.Czarni Pruszcz Gdański                 50/4 pkt
02.Posnania Poznań                          45/3 pkt
03.Husar Bolesławiec                         33/3 pkt
04.Tytan Gniezno                              33/3 pkt
05.Kaskada Szczecin                         27/3 pkt
06.RK Bełchatów                               19/3 pkt
07.AZS AWF Warszawa                    13/1 pkt
08.AZS AWFiS Gdańsk                     13/1 pkt
09.Werewolves Wąbrzeźno                13/3 pkt
10.Frogs Warszawa                           11/1 pkt
11,Mazovia Mińsk Mazowiecki            10/2 pkt
12.Unia Brześć Białoruski                  10/2 pkt
13.Biało-Czarni Nowy Sącz                  9/1 pkt 
14.Rugby Wrocław                              9/1 pkt
15.Rugby Białystok                             7/1 pkt
16.Juvenia Kraków                              7/1 pkt
17.Miedziowi Lubin                             7/1 pkt
18.RK Zduńska Wola                          7/1 pkt
19.Black Gryffin Świdnica                    5/1 pkt
20.Husaria Kalisz                                4/2 pkt 
21.Szarża Grudziądz                           3/1 pkt
22,Rugby  Team Olsztyn                      3/1 pkt 
23.Czarni Bytom                                  3/1 pkt
24.RC Brandis                                     3/1 pkt
25.Rugby Szczecinek                          1/1 pkt
26.RC Lipsk                                        1/1 pkt
27.AZS Rzeszów                                 1/1 pkt
28.Husaria Oświęcim                           1/1 pkt
29.RC Greifwald                                   1/1 pkt
30.Rugby Białystok II                           1/1 pkt  
 
Klasyfikacja Super 7 po X turniejach MPS7 + PPR7
01.Posnania Poznań                               114/6 pkt 
02.Czarni Pruszcz Gdański                     108/7 pkt
03.GTR Tytan Gniezno                            96/6 pkt
04.Master Pharm Budowlani Łódź SA       70/3 pkt
05.RC Lechia Gdańsk                              65/3 pkt
06.AZS AWFiS Gdańsk                           61/4 pkt
07.RK Bełchatów                                    59/6 pkt 
08.Ogniwo Sopot                                    53/3 pkt
09.Pogoń Siedlce                                   48/3 pkt
10.Werewolves Wąbrzeźno                     48/6 pkt
11.Szarża Grudziądz                              46/4 pkt
12.Juvenia Kraków                                 45/3 pkt
13.RC Orkan Sochaczew                        44/2 pkt
14.Rugby Team Olsztyn                         43/4 pkt
15.Kaskada Szczecin                             39/4 pkt
16.Husar Bolesławiec                              33/3 pkt
17.Rugby Toruń                                      28/3 pkt
18.Rugby Szczecinek                             23/3 pkt
19.RK Unisław                                       12/1 pkt
20.AZS AWF Warszawa                         13/1 pkt
21.Frogs Warszawa                                11/1 pkt
22.Mazovia Mińsk Mazowiecki                 10/2 pkt
23.Unia Brześć Białoruski                        10/2 pkt
24.Biało-Czarni Nowy Sącz                        9/1 pkt
25.Rugby Wrocław                                    9/1 pkt
26.Rugby Białystok                                   7/1 pkt
27.Miedziowi Lubin                                    7/1 pkt
28.RK Zduńska Wola                                 7/1 pkt
29.Unia Brześć Białoruski                          7/1 pkt
30.Black Gryffin Świdnica                          5/1 pkt
31.Husaria Kalisz                                      4/2 pk
32.Czarni Bytom                                       3/1 pkt
33.RC Brandis                                           3/1 pkt
34.RC Lipsk                                              1/1 pkt 
35.AZS Rzeszów                                       1/1 pkt
36.Husaria Oświęcim                                 1/1 pkt
37.RC Greifwald                                        1/1 pkt
38.Rugby Białystok II                                 1/1 pkt     
 
Ireneusz Pietrak
 
WRSS: Flying Fijians podbili Hong Kong Zmarł Ryszard Wojciechowski

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.469.639 liczba odwiedzin od
01.01.2014