POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: VIII Turniej, Zduńska Wola04.05.2016

 
„Puchar Konstytucji”, VIII Turniej Pucharu Polski Rugby 7 odbył się 3 maja w Zduńskiej Woli na Stadionie MOSiR przy ul. Łaskiej 90.
 
Eliminacje
        AZS AWF - Miedziowi     45:0 (24:0)
        Obeliks - Olsztyn            26:5 (7:5)
        Białystok - RKZW           31:5 (19:0)
        Czarni - GRC                 28:5 (7:5)
        Tytan - AZS AWF          19:7 (12:0)
        Orkan - Obeliks              31:5 (14:5)
        RCC - Białystok              7:19 (7:7)
        BŁSA - Czarni                47:0 (26:0)
        Tytan - Miedziowi            38:0 (19:0)
        Orkan - Olsztyn              33:10 (19:0)
        RCC - RKZW                  14:7 (7:0)
        BŁSA - GRC                   47:5 (28:0)
 
Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.AZS AWF Warszawa; 3.Miedziowi Lubin
Grupa B: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Obeliks Bełchatów; 3.Rugby Olsztyn
Grupa C: 1.Budowlani Łódź SA; 2.Czarni Bytom; 3.GRC Łódź
Grupa D: 1.Rugby Białystok; 2.RC Częstochowa; 3.RK Zduńska Wola 
 
Półfinały
Bowl: Miedziowi - RKZW 5:19 (0:19); Olsztyn - GRC 5:20 (5:10)
Plate: AZS AWF - RCC 10:5 (5:5) (0:0); Obeliks - Czarni 14:21 (7:7)
Cup: Tytan - Białystok 45:7 (26:0); Orkan - BŁSA 19:14 (12:0)
 
Finały
o XI miejsce: Miedziowi - Olsztyn 12:24 (5:12)    
o IX miejsce, finał bowl: RKZW - GRC 26:7 (7:7) 
o VII miejsce: RCC - Obeliks 12:10 (0:10)
o V miejsce, finał plate: AZS AWF - Czarni 28:7 (21:0)
o III miejsce: Białystok - BŁSA 5:35 (0:14)
o I miejsce, finał cup: Tytan - Orkan 10:14 (5:7)
 
Klasyfikacja końcowa VIII Turnieju PPR 7
1.RC Orkan Sochaczew 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 12 pkt.; 3.Budowlani Łódź SA 11 pkt.; 4.Rugby Białystok 10 pkt.; 5.AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 8 pkt.; 7.RC Częstochowa 6 pkt.; 8.Obeliks Bełchatów 5 pkt.; 9.RK Zduńska Wola 4 pkt.; 10.GRC Łódź 3 pkt.; 11.Rugby Olsztyn 2 pkt.; 12.Miedziowi Lubin 1 pkt.
 
Klasyfikacja po ośmiu turniejach  
1.Tytan Gniezno 84/8 pkt.; 2.Posnania Poznań 68/6 pkt.; 3.Lechia Gdańsk 60/5 pkt.; 4.RC Orkan Sochaczew 55/5 pkt.; 5.Budowlani Łódź SA 42/4 pkt.; 6.RC Częstochowa 37/5 pkt.; 7.Rugby Białystok 35/6 pkt.; 8.Czarni Bytom 21/4 pkt.; 9.AZS AWF Warszawa 19/3 pkt.; 10.Szarża Grudziądz 18/4 pkt.; 11.Obeliks Bełchatów 17/4 pkt.; 12.Ogniwo Sopot 15/4 pkt.; 13.AZS AWFiS Gdańsk 15/3 pkt.; 14.Kaskada Szczecin 11/3 pkt.; 15.RK Unisław 11/2 pkt.; 16.Husar Bolesławiec 9/1 pkt.; 17.Czarni Pruszcz Gdański 9/1 pkt.; 18.Miedziowi Lubin 8/5 pkt.; 19.Rugby Olsztyn 8/4 pkt.; 20.Legia Warszawa 8/1 pkt.; 21.GRC Łódź 6/3 pkt.; 22.Rugby Szczecinek 5/2 pkt.; 23.RK Zduńska Wola 4/1 pkt.; 24.Werewolwers Wąbrzeżno 2/1 pkt. 
 
Ireneusz Pietrak

Zdjęcia Mirosław Jabłoński
 
Towarzysko w Rudzie Śląskiej i Toruniu Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0