POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.008.354 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Puchar dla Posnanii Poznań08.07.2017

 
Turniej finałowy o Puchar Polski w Rugby 7 rozegrano w sobotę 8.07.br w Gnieżnie na boisku MOSiR przy ulicy Strumykowej. Zdecydowanie zwyciężyła Posnania Poznań dokładając Puchar Polski Rugby 7 do złotego medalu Mistrzostw Polski.

Trzecie trofeum jakie zdobyła Posnania to Super 7 za wygrany wspólny ranking Pucharu Polski Rugby 7 i Mistrzostw Polski Rugby 7.
 
   Husar - Olsztyn                           25:0 vo
   Werewolves - Kaskada               5:26 (7:12)
   Bełchatów - Husaria                   34:0 (12:0)
   Posnania - Husar                       36:14 (17:7)
   Tytan - Werewolves                    57:0 (38:0)
   AZS AWFiS - Belchatów             68:0 (33:0)
   Posnania - Olsztyn                      68:0 (35:0)
   Tytan - Kaskada                          57:7 (38:0) 
   AZS AWFiS - Husaria                 73:0 (33:0)
 
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.Husar Bolesławiec; 3.RT Olsztyn
Grupa B: 1.GTR Tytan Gniezno; 2.Kaskada Szczecin; 3.Werewolves Wąbrzeźno
Grupa C: 1.AZS AWFiS Gdańsk; 2.RK Bełchatów; 3.Husaria Kalisz
 
Półfinały
       AZS AWFiS - Husar 26:7 (14:0)
       TYtan - Posnania 7:14 (7:0)
 
Finały o m VII-IX  Husaria - Olsztyn 14:34 (19:7)
                            Werewolves - Kalisz 25:0 (15:0)
                            Werewolves - Olsztyn 7:5 (0:5)      
Finał o m V          Kaskada - Bełchatów 26:0 (14:0)  
      o m III            Husar - Tytan 7:56 (0:35)    
      o m I              AZS AWFiS - Posnania 5:35 (5:21)
 
Klasyfikacja końcowa
1.Posnania Poznań
2.AZS AWFiS Gdańsk
3.GTR Tytan Gniezno
4.Husar Bolesławiec
5.Kaskada Szczecin
6.RK Bełchatów
7.Werewolves Wąbrzeźno
8,Rugby Team Olsztyn
9.Husaria Kalisz
 
MVP turnieju został Daniel Trybus (Posnania Poznań)
 
Ireneusz Pietrak
 
WGPS7: Kazań - Dzień pierwszy Ostateczny termin przesyłania zdjęć to 16 lipca

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.008.354 liczba odwiedzin od
01.01.2014