POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: Klasyfikacja po IX Turniejach25.04.2017


Klasyfikacja po IX Turniejach o PPR 7 
 
01.Posnania Poznań                          54/4 pkt
02.Czarni Pruszcz Gdański                50/4 pkt
03.Husar Bolesławiec                         48/4 pkt
04.Tytan Gniezno                               42/4 pkt
05.Kaskada Szczecin                         38/4 pkt
06.RK Bełchatów                                28/4 pkt
07.Unia Brześć Białoruski                  23/3 pkt
08.AZS AWFiS Gdańsk                     22/2 pkt
09.Werewolves Wąbrzeźno               22/4 pkt
10.Rugby Wrocław                            16/2 pkt
11.AZS AWF Warszawa                    13/1 pkt
12.Husaria Kalisz                              13/3 pkt
13.Szarza Grudziądz                         12/2 pkt
14.Frogs Warszawa                           11/1 pkt
15.Mazovia Mińsk Mazowiecki          10/2 pkt
16.Gryfy Ruda Śląska                          9/1 pkt
17.Biało-Czarni Nowy Sącz                 9/1 pkt 
18.Lechia Gdańsk                                9/1 pkt 
19.Rugby Białystok                              7/1 pkt
20.Juvenia Kraków                               7/1 pkt
21.Miedziowi Lubin                               7/1 pkt
22.RK Zduńska Wola                           7/1 pkt
23.AZS Rzeszów                                  6/2 pkt
24.Czarni Bytom                                   6/2 pkt
25.Black Gryffin Świdnica                     5/1 pkt
25.Rugby Team Olsztyn                       3/1 pkt 
26.RC Brandis                                      3/1 pkt
27.Rugby Oświęcim                             2/2 pkt
28.Rugby Szczecinek                          1/1 pkt
29.RC Lipsk                                          1/1 pkt
30.AZS Rzeszów                                   1/1 pkt
31.RC Greifwald                                    1/1 pkt
32.Rugby Białystok II                             1/1 pkt
 
Uwaga: Ponieważ VIII turniej nie doszedł do skutku, a drużyny które zgłosiły się do gry stawiły się w Toruniu ponosząc koszty, podjąłem decyzję aby przyznać każdej z nich po 9 pkt rankingowych (do zdobycia w turnieju z udziałem 9 ekip jest 81 pkt). Punkty te zostały uwzględnione w powyższej klasyfikacji.
 
Ireneusz Pietrak

U17 i OKKW: Powołania do Burzenina Darek Reks w Odense
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11