POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.521 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: IX Turniej we Wrocławiu24.04.2017


IX Turniej eliminacyjny o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 23 kwietnia br. we Wrocławiu na boisku przy ulicy Lotniczej 72.

Grupa A                                         Grupa B                                       
1.Kaskada Szczecin                      2.Husar Bolesławiec                      .
4.KSR Wrocław                             3.Unia Brześć Białoruski                
5.Czarni Bytom                             6.Rugby Rzeszów
8.Gryyfy Ruda Śląska                   7.Husaria Oświęcim       
 
    Kaskada - Gryfy                21:10
    Husar - Husaria                 45:0
    Wrocław - Czarni               15:5
    Unia - Rzeszów                 22:7
    Gryfy - Czarni                   19:0
    Husaria - Rzeszów             7:31
    Kaskada - Wrocław            7:12
    Husar - Unia                     12:7
    Wrocław - Gryfy                 5:22
    Unia - Husaria                   35:0
    Czarni - Kaskada               5:33
    Rzeszów - Husar               0:38
 
Grupy A: 1.Kaskada Szaczecin; 2.Gryfy Ruda Śląska; 3.KSR Wrocław; 4.Czarni Bytom
Grupa B: 1.Husar Bolesławiec; 2.Unia Brześć Białoruski; 3.AZS Rzeszów; 4.Husaria Oświęcim 
 
Półfinały: Kaskada - Unia 5:19; Gryfy - Husar 7:21
 
Finały
  o VII m      Czarni - Husaria           25:20 (20:20)  
  o V  m       Wrocław - Rzeszów      44:0
  o III m       Kaskada - Gryfy           21:7
  o  I m        Unia - Husaria                5:24
 
Klasyfikacja końcowa IX turniej PPR7 we Wrocławiu
1.Husar Bolesławiec                         15 pkt
2.Unia Brześć Białoruski                   13 pkt
3.Kaskada Szczecin                         11 pkt
4.Gryfy Ruda Śląska                          9 pkt
5.KSR Wrocław                                  7 pkt
6.AZS Rzeszów                                 5 pkt
7.Czarni Bytom                                  3 pkt
8.Husaria Oświęcim                            1 pkt
 
Ireneusz Pietrak

PPR7: VIII Turniej w Toruniu Prezes Olszewski wybrany do Zarządu PKOl

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.521 liczba odwiedzin od
01.01.2014