POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.330.237 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: I Turniej, Sochaczew13.09.2015


I Turniej o Puchar Polski w rugby 7 odbył się w niedzielę 13 września w Sochaczewie na stadionie MOSiR 
przy ulicy Warszawskiej 80.
 
Eliminacje
AZS AWF - Czarni 12:29 (0:17), Miedziowi - Obeliks 5:19 (0:7), GRC - Posnania 7:47 (0:26), Białystok - Budowlani 14:26 (7:7), Orkan - Czarni 57:0 (29:0), Tytan - Miedziowi 41:0 (22:0), RCC - GRC 24:17 (19:12), Legia - Białystok 19:7 (5:0), Orkan - AZS AWF 40:10 (19:5), Tytan - Obeliks 31:0 (19:0), RCC - Posnania 7:45 (0:28), Legia - Budowlani 10:33 (5:12), 
Grupa A: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Czarni Bytom; 3.AZS AWF Warszawa
Grupa B: 1.Tytan Gniezno; 2.Obeliks Bełchatów; 3.Miedziowi Lubin
Grupa C: 1.Budowlani Łódź S.A.; 2.RC Legia Warszawa; 3.Rugby Białystok
Grupa D: 1.Posnania Poznań; 2.RC Częstochowa; 3.Gentlemen's RC Łódź
 
Półfinały
Bowl: AZS AWF - GRC 31:0 (21:0); Białystok - Miedziowi 42:0 (28:8)
Plate: Czarni - RCC 0:12 (0:7); Legia - Obeliks 14:12 (0:7)
Cup: Orkan - Posnania 10:17 (0:10); Tytan - Budowlani 0:12 (0:5)
 
Finały
O XI miejsce: GRC - Miedziowi 14:24 (0:10)
Bowl: AZS AWF - Białystok 17:19 (10:0)
O VIII miejsce: Czarni - Obeliks 31:0 (24:0)
Plate: RCC - Legia 26:12 (12:7)
O III miejsce: Orkan - Tytan 19:31 (7:10)     
Cup: Budowlani - Posnania 14:21 (0:7)
 
Klasyfikacja końcowa I PPR7
1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Budowlani Łódź SA 12 pkt.; 3.Tytan Gniezno 11 pkt.; 4.RC Orkan Sochaczew 10 pkt.; 5.RC Częstochowa 9 pkt.; 6.RC Legia Warszawa 8 pkt.; 7.Czarni Bytom 6 pkt.; 8.Obeliks Bełchatów 5 pkt.; 9.Rugby Białystok 4 pkt.; 10.AZS AWF Warszawa 3 pkt.; 11.Miedziowi Lubin 2 pkt.; 12.Gentlemen's RC Łódź 1 pkt.                
 
Ireneusz Pietrak
 
Zdjęcia Krzysztof "Mudin" Lewandowski
 
Ciekawostki z meczu Szwecja v Polska Nowe władze Kolegium Sędziów

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.330.237 liczba odwiedzin od
01.01.2014