banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: II turniej w Bełchatowie08.10.2017

 
II Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w sobotę, 7 października w Belchatowie na obiektach Powiatowego Centrum Sportu przy ulicy Czaplinieckiej 96.
                    
Posnania - Oświęcim           61:0
Kalisz - GRC                         0:28
Tytan - Bełchatów               12:7
AZS AWFiS - Werewolves   31:5 
Oświęcim - Bełchatów           0:43
Werewolves - GRC               0:12
Tytan - Posnania                12:35
AZS AWFiS - Kalisz             63:0
Oświęcim - Tytan                  0:63
AZS AWFiS - GRC              21:10
Bełchatów  - Posnania          7:33
Kalisz - Werewolves              0:29
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.Tytan Gniezno; 3.Rugby Bełchatów; 4.Husaria Oświęcim
Grupa B: 1.AZS AWFiS Gdańsk; 2.GRC Łódź; 3.Werewolves Wąbrzeźno; 4.Husaria Kalisz
 
Półfinały                              
Posnania - GRC                49:0
Tytan - AZS AWFiS           19:12
Finały  
O VII miejsce  Oświęcim - Kalisz             29:5   
O V miejsce   Bełchatów - Werewolves  26:5    
O III miejsce   AZS AWFiS - GRC           54:0      
O I miejsce   Posnania - Tytan              38:12
 
Klasyfikacja II Turnieju PPR7
1.Posnania Poznań                           15 pkt
2.Tytan Gniezno                               13 pkt
3.AZS AWFiS Gdańsk                      11 pkt
4.Gentlemen;s RC Łódź                     9 pkt
5.Rurgby Bełchatów                           7 pkt
6.Werewolves Wąbrzeźno                  5 pkt
7.Husaria Oświęcim                           3 pkt
8.Husaria Kalisz                                 1 pkt 
        .
Ireneusz Pietrak
 
I liga - Runda II - Kolejka IV Rugby Championship 2017
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0